Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 51 z 53 [ Príspevkov: 522 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Akú bránu?
 Poslať Napísal: 22 Nov 2022, 09:20 

Tiez som nedavno daval robit hlinikovu branu, posuvnu s pohonom. Uvazoval som aj nad tou zalamovacou, neviem, ci to poznas. Len nakoniec si hovorim, ze jednoduchsia bude ta posuvna, aj na ovladanie aj na nejaku udrzbu, ked na to pride.

Poslať Napísal: 23 Nov 2022, 11:24 

... durijuri... haha my sme davali taketo zabradlie spravit... co sme mali aj cenove ponuku, aj na kovane aj nerezove a neviem ake, tak aj z toho sme vychadzali potom, ze ktore kolko stalo... a co sa mne akoze fakt paci, ze to nezhrdzavie... to som nemala ako mala, mladsia asi nic menej rada, ako ked sa stary plot, zabradlie, brana, vsetko proste, muselo orajbat a natierat...

Poslať Napísal: 23 Nov 2022, 13:01 

Okej, tak mi je jasné, po tom, čo som si prečítal vaše reakcie, že tie stavebniny asi nebol šťastný krok. Ale tak len som sa informoval, nekupoval som zatiaľ nič, takže je to okej. Pozriem čo mi bolo tu poradené a dám vedieť, čo ďalej.

Poslať Napísal: 24 Nov 2022, 08:36 

ake vsetky typy bran robia? viete mi poslat nejaky odkaz na to alebo to aspon zhrnut? lebo pozeral som len medzi tymi realizaciami a v tom sa dost tazko orientuje, ked mam preklikavat hore dole. osobne nie som obmedzeny priestorom ani nicim pri vybere tej brany, preto reku ake su vobec moznosti.

Poslať Napísal: 25 Nov 2022, 08:42 

Treba pozerat v inom "oddeleni" a nie medzi realizaciami. To fakt by si len hore dole preklikaval, kym by si vsetko nasiel. Isiel som to pozriet, ze kde sa tie brany nachadzaju, lebo viem, ze som to tam uz pozeral a tak som sa nejak zadival na to uvodne videjko, co tam maju, ked otvoris stranku. Pekne spravene veru, uputa to, zamer vysiel.

Poslať Napísal: 25 Nov 2022, 08:44 

Jaj no a to, kde treba pozriet tie brany, tak to si daj to Poradenstvo a tam nizsie potom su moznosti vlastne. Trochu zvlastne zaradenie by som povedal. Asi preto si na to nenatrafil hned na prvy raz. Tam je taka vlastne zakladna ponuka, ale keby si to inak potreboval spravit, tak si myslim, ze by ste sa vedeli na niecom dohodnut.

Poslať Napísal: 28 Nov 2022, 08:47 

Adamik mne sa pacia take tie zasuvacie a ked tam nie je ani ta kolajnicka, ze je brana vlastne vo vzduchu. To je asi aj lepsie cez zimu, ze ked napadne sneh a sa ti to tam proste nijak neudupka, ze to nebude robit problem pripadne tomu systemu otvarania zatvarania.

Poslať Napísal: 28 Nov 2022, 10:59 

Z tohto pohľadu je to asi najrozumnejšie riešenie. Aj to, že nie si nejak obmedzený priestorom ešte neznamená, že silou mocou tam treba dávať nejakú bránu, čo to miesto zaberie.

Poslať Napísal: 30 Nov 2022, 08:22 

Veď jasná vec, keď si môžem dať hocičo, tak to ešte nehovorí o tom, že to tak musí byť. Stále by som hľadal čo najlepšie riešenie z hľadiska používania a takého celkového užívania. Tiež sa mi pozdáva asi najlepšie tá posuvná, to je proste také šikovné. Keď sa to spraví pekne na pohon, na ovládanie, tak nie je o čom. Tieto pohony má dobré Elmar, nenapadne mi názov, ale sú nemecké, overená kvalita.

Poslať Napísal: 30 Nov 2022, 10:01 

taku by sme tiez chceli davat robit niekedy zaciatkom roka.... jasne, ze nie hned cez zimu, ale tak, ked uz bude na to prijatelne aj vonku... len nevieme sa rozhodnut, ci tu kolajnicku dat alebo nie.... lebo tak stabilnejsie to bude asi s nou, ale zas na druhej strane presne, ze aby nezavadzala nejak...

Stránka 51 z 53 [ Príspevkov: 522 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre