Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 28 z 29 [ Príspevkov: 282 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 25, 26, 27, 28, 29  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Aky druh kúrenia
 Poslať Napísal: 16 Nov 2022, 11:42 

mino je to fakt, davali sme voda-voda, nemame problemy s vodou, tak sme to vyuzili a ucinnost je super, aj ked bolo to cele komplikovanejsie, ale tak som rad, ze firma, ktora nam robila cerpadlo, tak nam poskytli poradenstvo ohladne celeho postupu ;)

aj jak s vodou, so studnou a vsetkym, boli nam k dispozicii a to mi velmi pomohlo.

Poslať Napísal: 18 Nov 2022, 10:14 

pavol, ale to vam nerobili z tej firmy ako aj montaz cerpadla hej?

Poslať Napísal: 18 Nov 2022, 14:03 

pavol akú máš záruku na tepelné čerpadlo? koľko je tak bežné? je to ako pri iných spôsoboch kúrenia, že je záruka podmienená niečím? nejakými prehliadkami?

Poslať Napísal: 22 Nov 2022, 17:37 

lukas co som si toto zistoval, tak to vyzera tak, ze je to rozna zalezitost, ze niektore znacky to maju tak, ze maju zaruku na roky rokuce, ale je to podmienene pravidelnymi kontrolami, ale aj take, kde to nie je treba...
lebo teda viacero znaciek som pozeral a viacere firmy som oslovil, pretoze som chcel vediet, ze ako to je a nie je to u kazdeho rovnako...

Poslať Napísal: 23 Nov 2022, 17:43 

tomko nie, vacsinou je to tak, ze co sa tyka studne tak to robi firma, co sa prave studniam a takymto veciam venuje a ked ide o cerpadlo tak to je zase firma ina ;)
hlavne ale treba si pozistovat, ci je moznost vobec cerpadla voda-voda aby teda zbytocne si sa tym nezapodieval

Poslať Napísal: 24 Nov 2022, 21:01 

ideal je preto si sadnut s niekym z fachu, aj my sme si dohodli stretko normalne s firmou, ktora montuje cerpadla, aby najskor som sa dozvedel ako co funguje, ake su rozdiely medzi znackami, ake moznosti mame, aka je ucinnost nech vobec viem, ci sa to oplati

Poslať Napísal: 25 Nov 2022, 12:05 

ty mas aku znacku? co si daval? nie je problem s dodanim? lebo co som pocul od roznych ludi navokol, tak pri niektorych znackach su dlhe dodacie doby a to teda sa mi moc nepaci :/

Poslať Napísal: 25 Nov 2022, 12:58 

viktor preto sa treba asi poponahlat a co najskor si zajednat, nie?..
tiez akoze to furt odkladam, zistujem si, ale este som neoslovil firmy, tak budem musiet s tym zacat uz..
lebo o chvilku zase sviatky, tak nech viem ako co bude o nas pokracovat..

Poslať Napísal: 28 Nov 2022, 11:13 

Tadeas áno je lepšie čím skôr, lebo ja napríklad keď som si zisťoval, tak najskôr proste bolo, že som si pozrel firmy, kontaktoval, poslal dokumenty k tomu aby proste mi vedeli poslať cenové ponuky a tam vlastne uvidíš, že niektorým firmám to trvá chvíľku a niektorým aj niekoľko týždňov, takže treba sa do toho pustiť a zisťovať čím skôr. Nám pán Fejes z Fenomisu veľmi pomohol s výberom, lebo nám vedel po lopate všetko vysvetliť, čo ako by bolo dobré, prečo, na čo sa zamerať, tak keď nevieš kade skús aj ich osloviť.

Poslať Napísal: 29 Nov 2022, 08:38 

Záleží veľmi akú značku čerpadla chceš, od akého výrobcu, niektorí majú problémy s dodávaním, ale niektorí nie. A to vopred ti povedia, že ako to je momentálne s dodaním, to bez pochýb.
Lebo ty musíš vedieť čo a ako ako sa zariadiť, lebo od kúrenia sa zvyčajne pri stavbe potom vyvrbia ďalšie veci, že v čom môžeš alebo nemôžeš pokračovať, čo ďalej robiť.

Stránka 28 z 29 [ Príspevkov: 282 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 25, 26, 27, 28, 29  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre