Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 79 z 80 [ Príspevkov: 797 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 76, 77, 78, 79, 80  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Skúsenosti - ISOTRA
 Poslať Napísal: 24 Nov 2022, 10:48 

osticak daval si ich na vsetky strany ci len na niektore? aj na tu taku prednu, co mas vlastne subeznu s domom? rozmyslam nad tym, ci je vobec potrebne to takto "zabednovat" zo vsetkych stran tu pergolu.

Poslať Napísal: 30 Nov 2022, 10:05 

vsak ked uz, tak by som dala na vsetky... ze to si vies proste aj zastriet a mas tam take sukromie aj od susedov, nikto ti nepozera, co robite, ked aj vecer dlhsie posedite... to nie je ze zabednovanie, vsak ked nechces, tak rolety vytiahnes normalne hore a mas pekne volny, vzdusny priestor...

Poslať Napísal: 30 Nov 2022, 10:54 

V tom je aký rozdiel oproti klasickým roletám? Akože vonkajším myslím, s vnútornými sa to asi nedá porovnávať, keďže to umiestnenie je úplne iné.

Poslať Napísal: 01 Dec 2022, 09:32 

Hlavne asi teda v tom, že ako to vyzerá, z čoho sa vyrábajú, ako sa montujú. Predpokladám, že tie klasické rolety poznáš, či už vonkajšie alebo vnútorné. Tak tieto screenové sa dajú použiť aj v interiéri aj v exteriéri, je ich viacero druhov. Vyrábajú sa z PVC materiálov, skleného vlákna a podobne. Nie je to ani hliník ako pri tých klasických a nie je to ani obyčajná látka. Záleží, kam ich chceš dať a čo od nich očakávaš.

Poslať Napísal: 01 Dec 2022, 10:13 

Videla som, že na tie screenové rolety má teraz Isotra akciu nejakú, keď sa kupujú ku pergole. Neviem, či sa to tu spomínalo, ale tak dávam do pozornosti, ak by sa niekomu hodila takáto informácia :)

Poslať Napísal: 02 Dec 2022, 08:39 

ale nehovor, to dobre vediet, ze je nieco taketo... a na pergolu sa nenajde niekde nejaka akcia, takuto informaciu niekto nemate?.. to by som asi o nieco viacej ocenil, lebo tak podstatnu cast ten cenovej ponuky predsa len tvori pergola...

Poslať Napísal: 02 Dec 2022, 09:33 

Pokiaľ viem, tak to čo spomínala Sima, tú akciu, tak to je akože primárne orientované na bioklimatické pergoly. Odráta sa ti nejaká suma aj z ceny pergoly a aj na tie screenové rolety a to vzťahuje. Ale neviem ti povedať presne, že v akej výške, v závislosti od čoho. Skús to však pozrieť.

Poslať Napísal: 02 Dec 2022, 10:27 

Aha, tak to je teda dosť veľký rozdiel medzi inými a týmito screenovými, to som ani nevedela, že sú až takéto premakané. Som si to pozrela a ono mi ich také tmavé čierne ukazuje. Dá sa aj iná farba zvoliť? Či to kvôli tomu, aby poriadne tienili sú takéto?

Poslať Napísal: 05 Dec 2022, 10:57 

modicha... jasne, ze vies aj ine farby vybrat, to co by bolo, keby len cierne boli na vyber... ono asi preto to tak vsade vidat, lebo je to taka naj farba, ktoru ludia kupuju... ale tak pri kazdom tieneni mas na vyber aj ine... pri niektorych aj rozne vzory a podobne, ale to asi bude skor pri tom interierovom takto...

Poslať Napísal: 05 Dec 2022, 12:00 

Pilor neviem, či som to prehliadol, alebo kde ste sa o tom bavili, ale čo sa týka toho, že akcia na bioklimatickú pergolu... vieš mi hodiť nejaký odkaz na to? alebo niekto iný? rád by som si to pozrel bližšie. počul som zatiaľ len chválu na tieto pergoly.

Stránka 79 z 80 [ Príspevkov: 797 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 76, 77, 78, 79, 80  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre