Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Pred stavbou

Stránka 40 z 40 [ Príspevkov: 399 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 36, 37, 38, 39, 40

Autor Správa
 Poslať Napísal: 31 Okt 2022, 09:08 

tak akoze na jednej strane ok, ak sa nikam neponahla, ja osobne si to veru predstavit neviem a nechapem to. vacsina ludi, co poznam, tak sa snazili stavbu urychlit, aby byvali co najskor, to uplne dobre asi nie je, kedze si myslim, ze zaklady fakt netreba podcenit. to je proste gro celeho domu a ak sa to odflakne, tak len lutovat potom cloveka, ktory tam bude byvat.

Poslať Napísal: 02 Nov 2022, 11:49 

Stanley však aj my sme si najprv povedali, že nám to neponáhľa, nepotrebujeme to nejako urýchľovať alebo tak. Ale brali sme tehly od Wienerbergeru a sami sme boli prekvapení, ako rýchlo sa nám podarilo vytiahnuť múry. Ani sme s tým nerátali, takže super. Takéto niečo zakaždým poteší. Jednoznačne chce každý bývať čo najskôr pekne vo svojom.

Poslať Napísal: 03 Nov 2022, 10:51 

ludminka Viacerí majú s nimi dobrú skúsenosť, takže si myslím, že sú seriózna firma, asi by ich tak nechválili. Ono keď máš projekt hotový a máš nakúpené materiály a už sa do toho pustíš, tak to ide rýchlo a ľahko, to už sa potom ťahajú múry jedna radosť. Keď sa nič také nepritrafí, o to lepšie, to je fakt radosť stavať.

Poslať Napísal: 04 Nov 2022, 10:34 

ludminka Ja si takisto myslím, že to každému tak trochu ponáhľa. Nikto sa so stavbou nechce hrajkať neviem koľko rokov, takže ak je správny prístup aj ten dotyčnej firmy, jednoznačne to uľahčuje prácu.

Poslať Napísal: 07 Nov 2022, 11:31 

no, vyber dobrej firmy je proste zaklad. ak natrafis na nejaku dobru, spolahlivu, s ktorou sa da normalne aj komunikovat, vyjdu ti v ustrety atd, tak mas jednoznacne vyhrate, ostatne uz pojde samo.

Poslať Napísal: 23 Nov 2022, 09:45 

...Ludminka, tiež mám s nimi dobrú skúsenosť, aj čo sa týka komunikácie, poradenstva, a o tom to proste je... Všetko sa dá, keď sa chce, stačí trocha ochoty, aj keď je nejaký problém... Čo sa nám teda našťastie nestalo...No ale vtedy sa podľa mňa ukáže serióznosť a lojálnosť firmy...

Poslať Napísal: 24 Nov 2022, 10:25 

Áno, aj švagor si nedal teraz povedať a kupoval tehly od nejakého neznámeho predajcu, lebo veď "za lacno", tak skúsi. Rozbalil ich a nejedna bola popraskaná, samozrejme, že už sa s ním následne nevedel potom skontaktovať. Nechcem byť zlá, ale tak môže si za to sám, každý mu hovoril, že je to mega veľký risk a veru na to doplatil.

Poslať Napísal: 07 Dec 2022, 09:09 

...Tak ak by mi už prišli popraskané tehly, tak rozhodne by som to vyriešiť vedel, od firmy/človeka, ktorý mi nevie nič zaručiť, by som rozhodne nič nebral...A to akože bez papierov riešil všetko?...Súdne by som na to šiel, to nie je v poriadku...

Poslať Napísal: 08 Dec 2022, 12:02 

Áno, celkom bez, ale on je celkovo taký dosť dôverčivý typ človeka, takže sa zase ani moc nedivím. Už viackrát spravil podobný kiks.

Stránka 40 z 40 [ Príspevkov: 399 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 36, 37, 38, 39, 40

Obsah fóra » Pred stavbou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre