Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Pred stavbou

Stránka 13 z 14 [ Príspevkov: 137 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 23 Nov 2022, 14:07 

jarika akoze si si myslela, ze fukana a striekana je to iste? ci zle som ten tvoj komentar pochopil?

Poslať Napísal: 23 Nov 2022, 18:09 

Meto čiže na to, že či mäkká či tvrdá, to mám na to akože myslieť na základe čoho? Ako viem, čo je lepšie kam? Je to nejako od toho odvodené, že kde sa má akože tá izolácia použiť, či?

Poslať Napísal: 24 Nov 2022, 11:27 

Polotvrde a tvrde peny maju uzavretu bunkovu strukturu. Taketo peny je dobre pouzit napriklad v pivnici, ked je tam vlhko aby to nepresakovalo. Co sa tyka makkej tak ta je vhodna vsade mozne, tie maju dobre aj zvukovo-izolacne vlastnosti.
Je to o tom zvazit si co a ako. Ked sa nevies vyznat treba sa poradit s ludmi, co s tym robia a ti to povedia co je vhodne.

Poslať Napísal: 24 Nov 2022, 21:16 

Mato aká hrúbka sa dáva striekanej izolácie?...To je rovnaké ako fúkaná alebo vata?...

Poslať Napísal: 25 Nov 2022, 12:02 

zalezi aka je to pena, ake ma vlastnosti, vacsinou je potrebna vata napriklad 40cm ale striekanej izolacie nie je nutne davat taku hrubku, proste kazdy ten material ma ine vlastnosti a od toho sa to odvija.

Poslať Napísal: 26 Nov 2022, 19:52 

potom mi ale z toho vychadza, ze pena je lepsia - nepoptrebujes a teoreticky si nezahtis tolko priestoru pri zateplovani. zaujimalo by ma ci teda firma moze pri zateplovani pouzivat ine peny - vies inou spravia pivnicu a inou povalu napriklad

Poslať Napísal: 28 Nov 2022, 12:33 

Sú nejaké rozdiely v kvalite tej peny, ktorá sa dáva ako izolácia? Môže firma akože dávať viacej druhov alebo ako to je?
To aj na základe toho si mám pozerať firmy, že akú penu dávajú na izoláciu?

Poslať Napísal: 28 Nov 2022, 13:35 

dozaista su v tom rozdiely...rozne znacky peny a maju rozne zlozenie, rozne parametre...preto je dobre si porovnat...pozriet parametre este predtym ako sa rozhodnes...skus si najst parametre k Icynene, my sme tuto davali od izolacia.eu...chalani ti prisli aj na obhliadku aby nam cenovu ponuku urobili...a vysvetlia ti aj rozdiely, co sa viac oplati...

Poslať Napísal: 28 Nov 2022, 14:28 

Takže neprišli hneď tak nejak na montáž a nemusel si im nič ani dopredu posielať? To znie fajn, takto prídu pozrú a asi ti aj všetko dopodrobna vysvetlili... Za túto obhliadku sa aj niečo platí? Vieš lebo veď nemusíš nakoniec od nich tú ponuku prijať

Poslať Napísal: 29 Nov 2022, 09:21 

firmy to maju rozne, co som si zistoval, niektore si za tu obhliadku nieco pytaju, niektore to urobia zadarmo aj ti ponuku urobia, takze je to rozne, lebo tiez som oslovil viacero firiem, ale zaklad je podla mna ta obhliadka, lebo ved musia vediet kolko toho kam ma ist aby vobec mi vedeli ceenu cca povedat

Stránka 13 z 14 [ Príspevkov: 137 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Ďalší

Obsah fóra » Pred stavbou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre