Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 39 z 40 [ Príspevkov: 395 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 36, 37, 38, 39, 40  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 22 Nov 2022, 09:27 

Tak to mate aspon dost casu, aby ste si presli vsetky tie moznosti, lebo je z coho vyberat, ked si pozries, ake kadejake su tie zaluzie na vyber. Teda v pripade, ze uvazujete nad zaluziami. Pri roletach je ten vyber o nieco menej narocny, tam zas tolko tych modelov nie je. Ci na vsetky okna? Ako mate situovany dom, do ktorych izieb vam najviac svieti, mate aj poschodie? Mensie okna na WC a v kupelni napriklad?

Poslať Napísal: 22 Nov 2022, 11:44 

este odporucam zvazit aj to, ake ovladanie chcete dat na to tienenie. akoze prevazne co viem, tak sa dava na dialkovy ovladac pripadne cez apku cez inteligentnu domacnost. da sa aj manualne, ci je rovnako oblubene.

Poslať Napísal: 23 Nov 2022, 11:32 

... jack... tak to podla mna si uz vela ludi asi ani nedava to manualne ovladanie... zvlast pri tomto vonkajsom tieneni... vsak aj starsi ludia, dochodcovia uz vedia pouzivat ovladace na kadeco, tiez sa vedia naucit, ked treba... nehovorim, ze hned tu aplikaciu musia pouzivat, ale tak ovladac, na ktorom je par gombikov, to asi zvladne kazdy...

Poslať Napísal: 23 Nov 2022, 13:28 

... tiež by som povedal, že tie ovládače sú šikovnejšie, však to si ich vieš aj viacej objednať, že nemusíš s jedným pobehovať po celom dome a večne ho hľadať, ako to býva u nás, že sa hneď všetko zapatroší...

Poslať Napísal: 28 Nov 2022, 08:49 

Ako nas poznam, tak u nas by sa aj ten ovladac stratil niekam, takze tiez sa priklanam k tej myslienke, ze lepsie bude viac ako jeden, to akoze nie je o com. Mne sa paci aj to, ked ma niekto spravene ovladanie cez mobil, cez tie kadejake aplikacie, ze to vies ovladat tym padom aj ked nie si doma. Ze napriklad zacne prsat fucat alebo co, tak lepsie mas, ked si zastries, nech ti neuspini okna zbytocne a tak.

Poslať Napísal: 30 Nov 2022, 08:27 

Keď ale niekto vyslovene nechce to ovládanie na diaľkové, tak dá sa to spraviť aj manuálne nie? Teda predpokladám, že by sa malo dať, lebo kedysi sa len tak robilo. Reku či to išlo až tak dopredu, či sa od tohto úplne upustilo...

Poslať Napísal: 01 Dec 2022, 08:53 

Priatelia, v prípade, že chcem na okná niečo, čo echt zatieni?
Mimo vonkajšie tienenie mám ale na mysli. Nejaké rolety alebo skôr žalúzie? Čomu sa úplne vyhnúť v tomto prípade a čo bude lepšie zvoliť?

Poslať Napísal: 01 Dec 2022, 11:17 

Myslim, ze screenove rolety by mohli byt dobra volba v tomto pripade. Predpokladam, ze to chces aj kvoli nocnym smenam a dennemu spanku. To je asi taky najcastejsi dovod, preco niekto ma na tienenie az taketo podmienky. Ono pri tychto roletach je fajn, ze sa da vybrat aj normalne verzia alebo latka alebo co to, co sa oznacuje ako zatemnovacia.

Poslať Napísal: 02 Dec 2022, 11:20 

Len dodám, že to nie je taká klasická látka, z ktorej sa šije napríklad oblečenie. To sú také špeciálne látky, ktoré kadečo aj obsahujú, aby sa dosiahli presne tieto vlastnosti. Ja som dlho nevedela napríklad, že sa dajú aj do interiéru dať tie screenové rolety.

Poslať Napísal: 05 Dec 2022, 08:57 

nie len tieto rolety to tak maju, ale co sme napriklad my kupovali japonske steny - to je tiez isty druh tienenia, ale ta sa vyuzit naprilad aj na predelenie priestoru, miestnosti. za tymto ucelom sme ich aj my vlastne kupovali. kupovane od Isotry cez predajcu s tym, ze tiez sme mali na vyber z viacerych prevedeni ako to spominate aj pri tom druhom tieneni.

Stránka 39 z 40 [ Príspevkov: 395 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 36, 37, 38, 39, 40  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 11 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre