Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 42 z 42 [ Príspevkov: 418 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 38, 39, 40, 41, 42

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Kvalitná sedačka
 Poslať Napísal: 10 Nov 2022, 12:20 

Aj ju niečím ošetrujete? My máme tiež koženú sedačku a teda my sme rovno kupovali aj také prostriedky na tú kožu, aby bola pekná stále a aby vydržala proste čo najdlhšie. Lebo tak povedzme si, je to predsa len o niečo iné ako kožená sedačka.

Poslať Napísal: 14 Nov 2022, 12:22 

Sedacku ste aku vybrali, ak mas nejake foto? Lebo taky som bol frajer, ked som len sem tam zabrdol do diskusie, ked niekto hladal a vyberal a cil prisiel na psa mraz a toto rozhodovanie sa deje u nas. Kozena sedacka padla tiez ako navrh, ze vsak pasovat by pasovala, len zatial sme takuto este nemali.

Poslať Napísal: 15 Nov 2022, 11:40 

... takze odporucas nieco taketo pouzivat?... lebo my sme nic taketo nekupovali zatial.... akoze o sedacku sa staram, ale nevedela som, ci sa oplati kupovat aj taketo nieco na osetrovanie tej koze... rada si necham poradit, skor kym bude neskoro :)

Poslať Napísal: 21 Nov 2022, 11:02 

Ninka!
Isto to máš lepšie si myslím. Však keď je to priamo na ošetrenie kože určené, tak asi to má nejaký zmysel, aby sa to používalo. My sme tiež kúpili zároveň so sedačkou. A ono to zase nie je, že by si každý deň musela natierať alebo striekať niečím tú sedačku. Vôbec to nie je prácne. A je to podľa mňa výhoda, lebo tak zober si, že látkovú sedačku neošetruješ v podstate nejak, kdežto koženú môžeš, tak by bolo asi hlúpe to proste nerobiť.

Poslať Napísal: 04 Dec 2022, 05:53 

Inak toto som si doteraz neuvedomil, že v tom je vlastne ako keby výhodou tej koženej sedačky oproti iným. Jasné, taká látková, dá sa pretepovať napríklad, ale tak je to isto zdĺhavejšie a náročnejšie a robí sa to menej často ako to ošetrenie pri koženej.

Poslať Napísal: 06 Dec 2022, 13:29 

"aliban7"
- ako však sú aj látky kadejaké odolné, ale tak stále mi príde tá koža proste v tomto lepšia. Mi žena hovorila, že čítala nejakú diskusiu na tej ich ženskej stránke nejakej a že tam toto aj riešili, že jedna hľadala sedačku, ktorá by bola deťom odolná a že dosť jej tam radili práve kožené sedačky.

Poslať Napísal: 07 Dec 2022, 13:08 

ako sa pohybuju ceny pri takych kvalitnych kozenych sedackach? podotykam, ze kvalitnych, nie nejakych napodobeninach alebo lacnych nahrazkach koze. ak ste teraz niekto kupovali v nedavnej dobe :)

Poslať Napísal: 08 Dec 2022, 12:38 

Zahira - Tak to máš rôzne, to fakt asi ťažko nejak všeobecne povedať, lebo ani nespomínaš, že akú veľkú by si chcela tú sedačku a tak podobne. Takže to môže byť ozaj veľké cenové rozpätie. Ale viem ti poradiť Eurosofu, oni majú v ponuke kožené sedačky a fakt, že pekné a často mávajú aj kadejaké výpredaje a akcie atď.

Stránka 42 z 42 [ Príspevkov: 418 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 38, 39, 40, 41, 42

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre