Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 1 z 1 [ Príspevkov: 5 ] 

Autor Správa
 Poslať Napísal: 27 Mar 2016, 17:30 

Ahojte ak niekto riesite kupu odstavovacu tak zakladam temu myslim si ze viacerym z vas pomoze ked sa spolu podelime o skusenosti, ja bohuzial zatial skusenost nemam tak si necham od vas poradit.

Poslať Napísal: 27 Mar 2016, 17:32 

Ahoj cez leto ked je vela ovocia tak odstavujeme takmer kazdy den, lebo mame vela ovocnych stromov v zahrade, pokial teda niekto hladate kvalitny odstavovac tak by som vam odporucila https://www.eujuicers.sk/sana-juicer-eu ... mega-chrom tento, mozno je tam trosku vyssia cena, ale za kvalitu sa plati.

Poslať Napísal: 23 Sep 2016, 11:35 

Aky odstavovac do kuchyne ? Tak urcite znacky Rohnson, uz si ideme kupovat druhy odstavovac ten prvy vydrzal asi 7 rokov takze maximalna spokojnost.

Poslať Napísal: 02 Nov 2022, 09:47 

my mame Hurom H320N, je snekovy, tichy, cista stava, sucha drt, jeden z najlepsich podla recenzii bol od huromu, my ho mame od vitarian. sk

Poslať Napísal: 28 Nov 2022, 12:08 

Za mňa osobne určite šnekový odšťavovač. Je to pomalší, ale aj efektívnejší spôsob odšťavovania. Odstredivé odšťavovače majú svoje veľké výhody, ale aj nedostatky. Ak chceš odšťavovať kvalitne, lepšia výťažnosť šťavy je určite v prípade šneku. Prečítaj si o tom, dobre spracované https://www.testmagazin.sk/snekove-odstavovace. Značky ako Bosch, G21, Concept alebo Sencor čo tak sledujem sú u zákazníkov také najobľúbenejšie.

Posledné zvýraznenie urobil Soumynona dňa 28 Nov 2022, 12:08

Stránka 1 z 1 [ Príspevkov: 5 ] 

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre