Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 23 z 23 [ Príspevkov: 225 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 19, 20, 21, 22, 23

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Sedačky Eurosofa
 Poslať Napísal: 06 Okt 2022, 16:41 

Ale sú aj také, že sa dajú rozložiť, nie? Niečo také som pozeral, že normálne na posteľ sa dala tá sedačka rozložiť. Že nie tak, že len sa doplní taká tá časť, ktorou sa vlastne sedačka rozšíri, aby sa na nej dalo vyspať. Ale rozloží sa sedačka tak, že z nej vznikne plnohodnotná posteľ. Môže byť takéto niečo?

Poslať Napísal: 10 Okt 2022, 10:04 

co mas na mysli? sedacky tak vseobecne? vsak to zalezi, ze aku si vyberies, ale daju sa normalne aj rozkladacie kupit. my sme praveze napriklad chceli taku, co nebude rozkladacia. neprislo nam to ako nejaka nutnost, ale rozumiem, ze pre niekoho to moze byt aj podmienka, ze podla coho sa riadi pri vybere sedacky.

Poslať Napísal: 01 Nov 2022, 06:33 

Vanda aj dávaš nejakú plachtu alebo deku alebo niečo, keď spíte na tej sedačke? Akože z jedného hľadiska hej, je to lepšie, ale ide mi o to, že či je tá koža príjemná, či to nejak nechladí alebo sa nelepíte na to.

Poslať Napísal: 09 Nov 2022, 13:39 

tiež máme koženú sedačku a teda nemáme na nej žiadnu deku ani nič takéto... mne to príde zbytočné dávať na sedačku a ani sa mi to nepáči... načo potom vyberať nejakú peknú alebo čo, keď aj tak to ľudia prekryjú dekou... keď ju máš akože na spanie, tak to je o inom, to by som isto dala normálne plachtu...

Poslať Napísal: 24 Nov 2022, 10:51 

este to pochopim, ze pri malych detoch, ked je proste dost pravdepodobne, ze sa moze nieco prihodit a sedacka sa uspinit, tak ze vtedy davaju deku alebo tie potahy. ale tiez, aby som si kupila novu sedacku a potom by som ju mala zakryvat, aby ju nikto ani poriadne nevidel a hlavne ja teda, tak naco je to dobre. vsak aj keby ju vyuzivas na spanie, tak ked sa vyspis, tak upraces periny aj tu plachtu z nej predsa.

Stránka 23 z 23 [ Príspevkov: 225 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 19, 20, 21, 22, 23

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre