Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Pred stavbou

Stránka 44 z 44 [ Príspevkov: 438 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 40, 41, 42, 43, 44

Autor Správa
 Poslať Napísal: 21 Sep 2022, 11:29 

Skrebo ako si zistil, ze su montovane?...
Si videl ako ich stavali alebo ako? Lebo teda podla mna na pohlad velakrat ked je dom postaveny, tak vobec nie je na nom nejako vidiet, nie je jasne, ze ci je to murovany alebo montovany...
Aspon ja v tom nevidim rozdiel..

Poslať Napísal: 22 Sep 2022, 20:31 

Bola to taká tá satelitná štvrť, kde sú všetky domy rovnaké a niektoré teda ešte neboli dokončené, tak bolo vidno, že nie sú murované. Inak máš pravdu, nemal by som šancu zistiť, či sú také či také, lebo to potom nie je vidno, už keď majú fasádu spravenú

Poslať Napísal: 23 Sep 2022, 12:46 

ale to je aj dobre, ze ked je dom porobeny tak to nie je vidiet, lebo to velakrat vidis uz tych ludi, ze vlastne ako su zaujati, ako proste dokazu niekedy reagovat, tiez som si kadeco vypocul, ked som opomenul ze ideme do drevodomu a pritom kazdemu to moze byt jedno, lebo je to nas dom, nase peniaze 8-)

Poslať Napísal: 25 Sep 2022, 18:03 

ty mas od Kontraktingu postaveny dom alebo od akej firmy? podla mna by si mal kazdy hladiet svojho, mne by napriklad nenapadlo sa vyjadrovat k niekoho domu, k niekomu znamemu alebo aj neznamemu, ved kazdy ide podla toho co sa mi pozdava a tiez podla toho ake ma moznosti, no nie?

Poslať Napísal: 26 Sep 2022, 12:23 

dryto píše:
ale to je aj dobre, ze ked je dom porobeny tak to nie je vidiet, lebo to velakrat vidis uz tych ludi, ze vlastne ako su zaujati, ako proste dokazu niekedy reagovat, tiez som si kadeco vypocul, ked som opomenul ze ideme do drevodomu a pritom kazdemu to moze byt jedno, lebo je to nas dom, nase peniaze 8-)

ako presne takychto mam najradsej co vedia mudrovat o veciach, ktore sami ani nevyskusali, ale hold vedia to najlepsie

Poslať Napísal: 27 Sep 2022, 19:08 

takych sa neoplati ani pocuvat, ja tiez ked sa v niecom rozhodujem, tak sa podla toho kto ma skusenost s tym, co chcem, tak tych ludi sa pytam, aby som mal proste tu informaciu od niekoho kto ma to co chcem, to je zaklad!

Poslať Napísal: 28 Sep 2022, 10:04 

mna by zaujimalo ci ste si niekto od tejto firmy davali robit krov...oni sa venuju len vaznikovym krovom?...ako je to s kvalitou dreva a aku maju pracu?...to by ma momentalne najviac zaujimalo...preto by som ocenil nejake osobne skusenosti...

Poslať Napísal: 28 Sep 2022, 13:12 

Je fajn ak ma taka firma certifikat na drevo, proste aby si vedel, ze sa pouzil kvalitny material. Lebo to je predsa len zaklad

Stránka 44 z 44 [ Príspevkov: 438 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 40, 41, 42, 43, 44

Obsah fóra » Pred stavbou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre