Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Pred stavbou

Stránka 9 z 9 [ Príspevkov: 90 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Autor Správa
 Poslať Napísal: 22 Sep 2022, 10:47 

mino a pritom ide vlastne aj o nich lebo oni musia prist aby si vedel kolko to bude stat...
to zavana problemom nieco take uz od zaciatku, mne prisla firma, pozreli a za to nechceli nic, ved je to normalna vec, ze ked chcem ponuku tak musia prist, pozriet aby videli ako dlho to bude trvat, kolko toho treba spravit a co to bude stat aby si to aj oni prepocitali...

Poslať Napísal: 23 Sep 2022, 12:43 

jan a ked sa to aplikuje striekana izolacia, tak je proste nejaky cas co sa to musi akoby vyvetrat? je to citit v tom priestore, kde sa to robi?

Poslať Napísal: 26 Sep 2022, 18:12 

Niektore uz ani nie. Aj po tejto stranke to preslo si myslim zlepsenim a pouzivaju sa menej agresivne zlozky

Poslať Napísal: 27 Sep 2022, 09:39 

menej agresivne zlozky? to akoze ako myslis? je to potom vobec bezpecne davat si takuto izolaciu do domu, ak to obsahuje taketo latky?

Poslať Napísal: 28 Sep 2022, 13:25 

Jasne ze hej, zas to ako netreba tak prehanat. Su peny, ktore neobsahuju freonove plyny iba vodne pary. Takze nemaju prakticky ani ziadny zapach a ani neobsahuju uz spominane agresivne latky

Poslať Napísal: 28 Sep 2022, 13:56 

Tomko je to bezpecne, my sme taku izolaciu davali, mam striekanu izolaciu a to proste musi byt zdravotne nezavadne, to sa nemusis bat, ono to musi splnat co sa tyka zlozenia iste parametre aby to mohlo byt v pohode, aby sa to mohlo pouzivat na domy a taketo, takze to ziadne strachy.

Poslať Napísal: 29 Sep 2022, 12:36 

Meto vieš mi ale vysvetliť ako to je, že prečo potom pri aplikácii majú také tie ochranné obleky? Lebo som to niekde na fotkách po nete videť, keď som hľadal info o striekanej izolácii a to má akože tak dosť zaujíma, že keď to nemá vplyv prečo potom to majú oblečené?

Poslať Napísal: 29 Sep 2022, 14:46 

Tam ide skor o to, aby sa neuspinili

Poslať Napísal: 30 Sep 2022, 10:23 

Mam skusenost konkretne s Icynene, od izolacia.eu a na toto som sa tiez pytal, lebo ma to zaujimalo. Ale tato izolacia nie je naduvana plynmi, ale vodou, maska a ochranny odev, ktory ti co chodia aplikovat maju je podstatny kvoli pevnym mikrocasticiam aerosolu, ktore vznikaju pri aplikacii a drzia sa vo vzduchu niekolko hodin. Ale to sa potom vyvetra akoby sa to necha odstat a je to zdraviu nezavadne :-)

Poslať Napísal: 30 Sep 2022, 12:44 

Naaa zaujímavé zhrunutie. Dík že si napísal a k tej firme si sa dostal ako? Mal si nejaké odporúčania alebo si ich mal vybratých už tak povediac dopredu, či to bola náhoda

Stránka 9 z 9 [ Príspevkov: 90 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Obsah fóra » Pred stavbou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre