Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 34 z 34 [ Príspevkov: 333 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 30, 31, 32, 33, 34

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Osvetlenie bytu
 Poslať Napísal: 22 Sep 2022, 10:32 

@FrantisekMelicharrk: ono tych predajni nemaju zas tolko, ze by bola na kazdom rohu ako napriklad nejake obchodne retazce. tak je dost mozne, ze ak nebyvas niekde blizo, tak prosto si nezachytil. ale ak sa nemylim, tak bratislava, sered a lemesany by to mali byt. ale akoze netreba zufat, ak to nemas blizo, da sa objednat z eshopu, tam mas tie iste svetla co aj na predajniach.

Poslať Napísal: 23 Sep 2022, 07:09 

ta bratislava to je asi taka klasika, tam asi vsetci otvaraju predajne, kedze sa tam sustreduje najviac ludi. my sme takto v bratislave vyberali aj sedacku, chodievame tam celkom casto. kludne si zbehnem aj tie svetla pozriet nabuduce, ked pojdeme tymto smerom. len by ste ma vedeli znavigovat, ze kam presne? lebo pekne ste tu hovorili o tych predajniach, ze tam maju toho vela na pozeranie a na vyber.

Poslať Napísal: 27 Sep 2022, 08:05 

Blanca len ono nestačí len pozerať, ale si aj niečo zistiť o tých svetlách, vieš ako. My čo máme napríklad svetlá na chodbe, tak vyzerajú pekne, o tom po tom, však vyberala som ich ja :lol: Ale oni sú také, že sa postupne zasvecujú, ako prechádzaš cez chodbu, že sa sama začne osvecovať, žiadne vypínače ani nič. Akože hej, máme aj ten, ale teda takto ich máme nastavené. A to len tak na pohľad neuvidíš, aké sú možnosti.

Stránka 34 z 34 [ Príspevkov: 333 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 30, 31, 32, 33, 34

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre