Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 35 z 36 [ Príspevkov: 351 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 32, 33, 34, 35, 36  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 07 Sep 2022, 11:16 

Toto by ma zaujimalo, ze kto uz len moze mat obavy so zaluzii? Akoze co? Ze nebudu dostatocne tienit? No neviem, my sme kupovali Zetta 90 a su paradne, aj tienia, aj sa dobre ovladaju, dobre vyzeraju, tak neviem, co viacej treba. Ako je pravda, ze ak niekto preferuje ze uplnu tmu, tak potom je lepsie dat si vonkajsie rolety ako zaluzie.

Poslať Napísal: 08 Sep 2022, 09:23 

Radino,
podľa čoho si vyberal tie žalúzie? Pozerala som si to tak zbežne a čo som našla, tak ich je veľa druhov na výber. Aj tieto Zetta, čo spomínaš, aj tie som videla aj Cetta tuším a ešte nejaké ďalšie. Okrem názvu sa odlišovali aj v tom čísle potom. Akože som z toho blázon, tak ti poviem.

Poslať Napísal: 08 Sep 2022, 11:01 

mas pravdu, ze ich je viacero druhov. skusim to aspon v kratkosti ozrejmit. to oznacenie, nazov, ktory si spominala, tak ked si zoberies to prve pismenko, tak to oznacuje to, ako vyzera ta lamela, z ktorych sa skladaju potom zaluzie. to zahnutie vlastne a tvar. ciselne oznacenie potom hovori o velkosti tych zaluzii. podla toho sa zase rozlisuje, ze ake okna ich chces dat. pri niektorych je rovno uvedene, ze su urcene na rodinne domy, niektore na take tie velke presklene okna, vyklady a podobne.

Poslať Napísal: 09 Sep 2022, 08:32 

V kratkosti? Si myslim, ze nie je k tomu co viacej dodat, ked sa bavime len v takejto miere o tom tieneni. Potom su odlisnosti napriklad v ovladani a podobne, ale to sa potom uz voli pri tom ktorom konkretnom tieneni.

Poslať Napísal: 09 Sep 2022, 09:00 

to si myslim, ze je skor uz o takych preferenciach, ze komu co viacej vyhovuje, ci ovladanie manualne alebo na dialkovy ovladac alebo napriklad cez inteligentnu domacnost. ono Isotra napriklad ma taketo tienenie, ze sa prepaja s Tahomou sa mi vidi? tam sa da tiez pridat viacero dalsich veci z domacnosti do tej appky. ze je to take sikovne, mas to potom vsetko pokope.

Poslať Napísal: 13 Sep 2022, 06:10 

aha ho, my sme si od kupovali japonske steny do bytu. aky je svet maly, na co nenatrafim. sme ich dali, ked sme potrebovali predelit akoze miestnosti. len nebolo tolko priestoru, aby sa robila nejak pevna priecka, tak sme to tymi stenami vyriesili.

Poslať Napísal: 16 Sep 2022, 13:34 

tie japonske steny, co pises, ze ste kupovali. zaujimaju ma dve veci. ako je to s montazou, ci sa to da v pohode spravit aj svojpomocne. a druha vec, ze ci to aj tieni nejak, alebo to je viac menej esteticka zalezitost prave na taketo predelenie izieb napriklad.

Poslať Napísal: 19 Sep 2022, 06:38 

Som si musel normálne pozrieť, čo to je zač, tie japonské steny. Toto je ono? Ak som správne našiel a pozrel to, tak to by malo aj normálne akože tieniť, nie? Len neviem, že do akej miery. Úplnú tmu to asi nespraví si myslím.
Obrázok

Poslať Napísal: 20 Sep 2022, 11:47 

praveze vedia aj zatienit, zatemnit, zalezi od toho, aku latku si vyberies na zhotovenie. to si treba pozriet a vyberat podla toho, ze co od nich vlastne ocakavas. ci len nejake to opticke predelenie alebo aj vacsiu funkcnost. ono niektore tie latky, materialy su dokonca nehorlave alebo vies vybrat take nejake s umelymi vlaknami, co su zase vhodnejsie pre alergikov.

Poslať Napísal: 22 Sep 2022, 06:30 

Eriksimal píše:
praveze vedia aj zatienit, zatemnit, zalezi od toho, aku latku si vyberies na zhotovenie. to si treba pozriet a vyberat podla toho, ze co od nich vlastne ocakavas. ci len nejake to opticke predelenie alebo aj vacsiu funkcnost. ono niektore tie latky, materialy su dokonca nehorlave alebo vies vybrat take nejake s umelymi vlaknami, co su zase vhodnejsie pre alergikov.

ked uz zatemnit, tak potom by som skor stavil na nieco z toho vonkajsieho tienenia, a to ked uz tak na rolety. tie maju listy uplne od okraja po okaj, co zaluzie mat nemozu, kedze sa maju aj naklapat. alebo potom este su tusim aj nejake zatemnovacie rolety. ale to sa stale bavime o roletach, ked chces co najvacsiu tmu doma dosiahnut tienenim. tieto co su aj na obrazku, to mi skor pride taka esteticka zalezist.

Stránka 35 z 36 [ Príspevkov: 351 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 32, 33, 34, 35, 36  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre