Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 12 z 12 [ Príspevkov: 118 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Autor Správa
 Poslať Napísal: 05 Sep 2022, 07:53 

Nikola záleží aj kde kupovala, koľko do nej investovala, my keď sme kupovali sme si povedali, že proste chceme kvalitu a za tou sme si aj išli.

Poslať Napísal: 06 Sep 2022, 14:24 

...ked pises ze ste si za nou isli tak mas nejake tipy ako dobre vybrat sedacku?...boli ste pozerat vo viacerych predajniach a az nasledne ste sa rozhodovali alebo ako ste to urobili?...lebo teda akoze nie som nejako moc nadseny z predstavy, zeby som mal chodit neviem po kolkych predajniach...

Poslať Napísal: 07 Sep 2022, 09:49 

Mjartan my sme boli tak, že žena tá bola popozerať, kde čo cca majú a potom som s ňou bol už len v dvoch predajniach, kde sa jej akože nejaké tie pozdávali a nemusel som chodiť po všetkých. My sme si to takto podelili a poviem ti, že aj vlk bol sýty aj ovca celá a teda to bol základ u nás, lebo tiež to nemusím takéto veci.
Dobré je podľa mňa sa zamerať viac na predajne kde ozaj majú len sedačky a nepozerať kadejaké po nete, lebo objednávať to je risk.

Poslať Napísal: 09 Sep 2022, 10:29 

hubo a kde ste kupovali? aký tvar? lebo mne napríklad furt známi rozprávajú, že účková nie je dobrý nápad lebo že to nie je dobre využité miesto :roll:

Poslať Napísal: 14 Sep 2022, 09:30 

Neviem kde on bol, kde kupovali, ale my máme z Topsedačiek. Boli sme aj v iných predajniach popozerať, porovnávali sme aj kvalitu, aj ponuku akú majú, ale tam nám padla jedna hneď do oka, takže si manželka vyskúšala čo by sedelo aký materiál, aká látka jej je príjemná a bolo rozhodnuté.
Čo sa týka toho že aký typ, či účková alebo elko alebo čo, to je úplne na tebe. Veď predsa nekupuješ sedačku pre návštevu, nie?

Poslať Napísal: 14 Sep 2022, 12:21 

Milos majú širokú ponuku? Zaujíma ma či sa dá vybrať akože z viacerých materiálov, či aj kožu aj látkové alebo len jeden typ alebo ako?
Už som o tejto spoločnosti počul. Ale teda nebolo to vtedy pre nás nejaké aktuálne, len čochvíľa bude, tak si chcem pozisťovať.

Poslať Napísal: 21 Sep 2022, 10:11 

Troran majú podľa mňa veľký výber, dlho sme si vyberali veru, a to som si myslela, že nie som taká náročná, ale očividne je opak pravdou :D Majú rôzne, látkové aj kožené, polohovacie. Najprv som rozmýšľala aj nad tou polohovacou, ale potom ma muž nejak presvedčil, že už asi moc vymýšľam :D

Poslať Napísal: 30 Sep 2022, 09:41 

Ludminka, kde majú predajňu? Rád by som si prišiel nejaké sedačky obzrieť osobne, chceme si spraviť taký prieskum, aby sme presne s týmto nemali potom problém. Nie, že sa nasťahujeme a potom budeme sedieť na zemi polroka :D

Stránka 12 z 12 [ Príspevkov: 118 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre