Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 22 z 22 [ Príspevkov: 220 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 18, 19, 20, 21, 22

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Sedačky Eurosofa
 Poslať Napísal: 19 Apr 2022, 11:04 

Gojika myslis, ze by to bolo lepsie? ako je pravda, ze vyuzitie by to malo asi lepsie ako samostatne kreslo. vyskusam teda aj toto este pozriem, lebo priznam, ze zatial som nie, zatial som sa zameral cisto na tie kresla teda. alebo to spravim tak, ze sa tam proste vyberiem a uz nieco priamo na predajni vyberiem. lebo vsak ako pekne veci maju v ponuke a co som sa docital tuto, tak aj kvalitne. cize zle sa vybrat neda, ide len o to, komu sa co paci.

Poslať Napísal: 04 Máj 2022, 08:27 

@pamec aj ked mas nejaku predstavu, ze co by si chcel, tak nie je na skodu pozriet si aj ine moznosti... nevies, moznoze ta oslovi nakoniec nieco uplne ine a este budes rad, ze si sa tomu vyberu trochu aj povenoval...

Poslať Napísal: 26 Máj 2022, 06:00 

Pattricia no veď ako hovorím, že novú sedačku sme chceli, ale zase ten rozpočet bol taký, že nemohli sme si dovoliť hocijakú. Takže fakt dobre sme pochodili by som povedal. Ale hej hej, tú sme aj zobrali, ale kým sme to všetko prešli, tak niekoľkokrát sme zmenili názor, ale nakoniec sme ostali pri tej pôvodnej.

Poslať Napísal: 02 Jún 2022, 09:52 

... pozdravujem vospolok... aky mate nazor na bielu kozenu sedacku?... je to samovrazda?... ci netreba sa do toho bat ist?...

Poslať Napísal: 07 Jún 2022, 09:36 

prihodím teda aj ja otázku do pléna. robia oni aj rozťahovacie sedačky? lebo všímam, že teda skôr tie kožené asi robia a neviem si to predstaviť, že keby bola rozťahovacia, keď sa bude tá koža pri rozkladaní a skladaní zakaždým šúchať o seba, tak sa to podľa mňa začne droliť, či? nemáme nejak problém s tým ani keby bola látková a ani kožená, skôr teda k tej by sme boli priklonený, len potom mi toto napadlo. to by sme asi skôr potom aj tú látkovú uprednostnili, ak by to malo dlhšie vydržať funkčné a aj pekné.

Poslať Napísal: 22 Jún 2022, 00:17 

- ano robia aj roztahovacie, my sme tiez nad takou uvazovali, ale potom sme sa rozhodli pre taku vacsiu, na ktorej sa da pripadne aj vyspat, ked je treba. Ze sa niekto u nas zdrzi, alebo ked pridu priatelia zo zahranicia domov pozriet. Lebo zase tak casto by sme tu rozkladaciu nevyuzili sme si povedali a na taketo prilezitostne prespatie staci aj vacsia sedacka. Keby sa ta latka alebo koza ma drolit a zmolkovat, tak to by sa tak dialo aj pri normalnom sadani a vstavani, lezani, hybani a pri kazdom pohybe nie?

Poslať Napísal: 09 Aug 2022, 12:29 

To máte len takú nejakú obyčajnú alebo takú tú Lkovú alebo Učkovú? Keď hovoríš, že je väčšia, že sa dá na nej v pohode aj vyspať.

Poslať Napísal: 30 Aug 2022, 02:46 

xenya takže máte koženú sedačku a normálne sa využíva aj na príležitostné prespatie, tak som to dobre pochopil? a v pohode je tá koža teda? aj sa nejak špeciálne o to staráte, aby bola stále fajn a nejak sa nepokazila. to nie je asi ten správny výraz, ale vieš, ako to myslím :D

Poslať Napísal: 06 Sep 2022, 10:45 

@Bors však to je úplne normálne, že aj koženú sedačku budeš využívať na spanie. Veď prečo nie? Čo sú vari kožené sedačky menej pohodlné, alebo čo? Nemyslím si. Ono je to o tom poťahu, ktorý komu ako vyhovuje. Verím, že nie každý si vie na kožu zvyknúť, ale nechápem, ako môže niekto povedať, že takú sedačku by v živote nechcel a pritom ju nemá ani vyskúšanú napríklad. Sú tie sedačky rovnako pohodlné ako akékoľvek iné. Samozrejme záleží aj od toho, kde ju budeš kupovať a od akého predajcu, však to asi pri všetkom.

Poslať Napísal: 03 Okt 2022, 04:46 

Kupovali sme pred niekoľkými rokmi koženú sedačku. Síce nie rozkladaciu, že na spanie, ale tak nebudem hovoriť, že na tej našej sa tiež už nespalo. Tá si toho viacej už zažila za tie roky. Keď má niekto obavy z toho, ako bude kožená sedačka vyzerať po rokoch, tak tá naša je skvelým príkladom toho, že sa niet čoho obávať. Ale to vo veľkej miere záleží aj od samotnej sedačky a výrobcu. Tá naša je talianska výroba a je kupovaná u nás na Slovensku v Eurosofe. Dlho sme vyberali, kým sme sa rozhodli pre nich, dosť sme dali aj na odporúčania priznávam.

Posledné zvýraznenie urobil Soumynona dňa 03 Okt 2022, 04:46

Stránka 22 z 22 [ Príspevkov: 220 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 18, 19, 20, 21, 22

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre