Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 45 z 45 [ Príspevkov: 450 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 41, 42, 43, 44, 45

Autor Správa
 Poslať Napísal: 22 Jún 2022, 12:12 

Tak to už asi, že ako to tebe viacej vyhovuje. Ja takéto veci riešim radšej osobne, lepší priestor na diskusiu a prípadné otázky. Odpoveď máš tým pádom hneď, nemusíš čakať na mail, kým ti odpíšu, a vieš zase pohotovo reagovať. Rýchlejšie a podľa mňa aj lepšie sa dohodneš osobne. Vzdialenosť problém nie je, však oni zas nemajú len jednu pobočku, ale normálne po Slovensku sú kade tade.

Poslať Napísal: 09 Júl 2022, 15:38 

- Maroš - nieco v okoli Nitry by sa nenaslo? zase moznost, ze niekto robi v ramci celeho Slovenska je fajn, ale tak, ked sa chcem aj stretnut, tak aby som nemusel daleko chodit. cital som, ze je moznost riesit vsetko aj cez maily a takto, ale predsa len mam radsej osobne stretnutia a planovania.

Poslať Napísal: 11 Júl 2022, 13:18 

Neviem kde vsade maju sice svoje pobocky alebo ako sa to nazyva, ale skus Samadu. Ohladne takychto veci odporucam hlavne ich. To mas ako sa hovori zarucenu kvalitu. Aj ked si skusis recenzie pozriet, tak len same dobre ohlasy.

Poslať Napísal: 12 Júl 2022, 09:39 

Radain čo plánuješ dávať robiť? Aj to chceš nejak navrhnúť, či máš už spravený svoj návrh? Možno, že by som aj podľa tohto niekoho hľadal, že proste aby také komplexnejšie služby mali v ponuke.

Poslať Napísal: 18 Júl 2022, 07:16 

to nie je uz automatika v dnesnej dobe, ze ti pomozu aj s navrhnutim a spravia viziualizaciu? to by som cakal taketo sluzby uz hadam vsade. alebo teda minimalne to bral ako jeden z aspektov pri rozhodovani sa, kde si dam ten nabytok spravit.

Poslať Napísal: 01 Aug 2022, 15:37 

Podľa mňa by mala byť, ale nie u každého sa stretneš s touto možnosťou. Ale plne chápem tomu, že keď si dávaš robiť nábytok na mieru, tak ho chceš aspoň na nejakej vizualizácii dopredu vidieť. Lebo tak iné je, keď kupuješ na predajni, kde to je všetko vystavené a iné takto, keď si to vlastne nemáš ako fyzicky pozrieť.

Poslať Napísal: 02 Sep 2022, 11:32 

- Olivergrznar3 - na chodbu som chcel take nejake skrinky a police. take zcasti vstavane, ale nie zas napevno. ale v pohode, uz som oslovil tuto par komentov dozadu, co sa spominala spolocnost a dohodli sme sa. mal som taky svoj nacrtok spraveny, akurat, ze bez rozmerov, bez nejakych detailov, tak to jedine sa potom doladilo na zamerani, ked mi boli.

Poslať Napísal: 12 Sep 2022, 12:15 

Radain, tak to potom fajne, som sa preto pýtal, že až by si nemal vybraté alebo sa nevedel rozhodnúť medzi nejakými firmami, že by som skúsil poradiť. Ale ako pozerám, tak už nie je treba. V pohode ste sa dohodli na všetkom?

Poslať Napísal: 19 Sep 2022, 07:10 

u nas to bolo tak, ze sme sa skontaktovali, dohodli stretko, prisli zamerat, spravili ponuku, vizualizaciu. to som vsetko bez vahania odobril, lebo dovtedy som nenasiel nikoho, kto by mi presne vyhovel a uplne, ze vedel, co ako myslim, ked sme sa o tom v uvode debatovali. takze bez zavahania v mojom pripade to bolo cele.

Poslať Napísal: 27 Sep 2022, 06:20 

Keď sme toto doma riešili, tak som si cez takého online návrhára zisťovala cenu. Tam sa dalo všetko pekne navoliť, tie rozmery, materiál, farba a všetko vlastne, čo sa dohaduješ aj priamo s predajcom. Na základe tohto môjho návrhu mi potom spravili cenovú ponuku. Ale potom samozrejme boli aj na zameraní, sme sa tak dohodli, lebo som chcela mať istotu, že to bude presne vychádzať do priestoru, čo bol vyčlenený na skrine.

Stránka 45 z 45 [ Príspevkov: 450 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 41, 42, 43, 44, 45

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre