Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 30 z 30 [ Príspevkov: 298 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 26, 27, 28, 29, 30

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Vchodové dvere do bytu
 Poslať Napísal: 08 Júl 2022, 07:54 

Romanaa a na koľko vás vyšli tie dvere? Neviem vôbec, že ako sa pohybujú cenovo takéto nie práve klasické dvere.

Poslať Napísal: 18 Júl 2022, 11:02 

To by aj mňa zaujímalo, či sa to dá počítať tak nejak ako dvoje obyčajné dvere, alebo v tom bude nejaký väčší rozdiel. Prečo ste sa rozhodli pre takéto dvere? Či proste lebo sa páčili, tak ste si povedali, že prečo nie?

Poslať Napísal: 11 Aug 2022, 00:20 

Ale chlapci, však za tým netreba hľadať žiadne extra dôvody. Každý si predsa kúpi to, čo sa mu páči, no nie? Keby som mala možnosť, tak by som tiež hneď brala takéto dvojkrídlové dvere. Pôsobí to tak pekne a luxusne, samozrejme, keď sa spravia pekne. S tým už asi predajca vie potom pomôcť, aby ozaj stáli za to.

Poslať Napísal: 12 Aug 2022, 14:19 

romanaa vsak tam mas aj rovno pisane, ze odkial ich maju, tak ked sa tu neukauzuje, ze by ti dala vediet, tak si skus pozriet na webe predajcu alebo nejaky kontakt na nich a rovno sa informovat. budes to mat rychlejsie a aj rovno podla tvojich rozmerov, tak sa nemusis domnievat, keby ti aj dala vediet, kolko to ich stalo a podla toho odhadovat potencialnu cenu tvojich dveri.

Poslať Napísal: 15 Aug 2022, 11:52 

debatujete tu o nejakych dvojkridlovych dverach, co akoze nic proti, ale dosiel som sem, chcem sa opytat na tie vchodove dvere do bytu. sestra sa stahuje do dlhodobeho podnajmu a chcela by dat vymenit dvere na byte, aj kvoli bezpecnosti, proti vykradnutiu, kvoli hlucnym susedom. s typkom, co jej to prenajima, maju vsetko dohodnute, akurat sama si musi dvere najst a aj dat spravit, financne sa potom vysporiadaju. viete mi poradit teda nieco, aby to splnalo aspon ake take zakladne kriteria, ale zase nevyslo ju to majland, kedze istu cast musi platit aj ona?

Poslať Napísal: 16 Aug 2022, 11:34 

to mi je divne, ze sa od toho takto distancuje. praveze by som predpokladala, ze praveze on sa bude chciet k tomu vyjadrit v prvom rade, kedze je to jeho byt.

Poslať Napísal: 17 Aug 2022, 09:44 

Drigix vchodove aj interierove dvere sme si davali robit od Sapeli. Uz len to, ze tie vchodove dvere vyzeraju tak poriadnejsie, tak to odradi na prvy dojem si myslim. A co sa tyka tych ostatnych vlastnosti, tak z toho, co si pisal, tak splnaju to, ze chrania od dymu, hluku, poziaru a aj zimy. Taka zaujimavost mozno, ze co sa tyka tej odolnosti voci poziaru, tak ohnu vedia odolat az na 30 minut, co nie je malo, ked si zoberies, ako rychlo sa vie poziar sirit.

Poslať Napísal: 29 Aug 2022, 05:16 

Grut to ti je dosť podľa mňa, keď si zoberieš, že stále sú to drevené dvere a že sú takto odolné voči tomu ohňu a požiaru. Ako to vôbec dosiahnu, že toľko dokážu odolávať? To sú nejaké povrchové úpravy alebo to vnútro je nejaké špeciálne?

Posledné zvýraznenie urobil Soumynona dňa 29 Aug 2022, 05:16

Stránka 30 z 30 [ Príspevkov: 298 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 26, 27, 28, 29, 30

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre