Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Pred stavbou

Stránka 5 z 9 [ Príspevkov: 90 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 09 Aug 2022, 12:50 

presne ako ti uz napisal, je velmi zasadne to aby firma prisla aby si pozreli, kde by mala ta izolacia ist a aj ti povedia ako co musi byt urobene, co jak pripravene aby to mohli prist urobit a podla toho ti urobia aj nacenenie a potom sa rozhodnes, co dalej ;)

Poslať Napísal: 10 Aug 2022, 12:50 

kto mate striekanu izolaciu, tak prosim ako to mate so zarukou? na to je akoze bezne aka zaruka? neviem si toto celkom predstavit, ze ci je to dva roky ako pri beznych spotrebnych veciach alebo ci to maju firmy nejako inak :)

Poslať Napísal: 10 Aug 2022, 13:37 

Tak v prvom rade to nebude asi rovnako pri kazdej firme si myslim. A pochybujem, ze by to boli len tie dva roky, ktore sa musia davat zo zakona. Vsak pri izolacii cakas, ze to vydrzi omnoho dlhsie. Ze to proste riesis raz za zivotnost domu.

Poslať Napísal: 12 Aug 2022, 11:55 

igo125 zadarmo si to mal tu obhliadku, aj ponuku? to je potom fajn, nemyslel som si, ze to moze byt aj takto, myslel som, ze to nieco stoji, ked predsa len ich to stoji nejaky ten cas a energiu proste, takze to je prijemna sprava pre mna.
aka firma ti to robila? mohol si byt aj pri tom ked ti to robili?

Poslať Napísal: 12 Aug 2022, 15:37 

JanGregus čiže preto ich majú, aby sa proste neušpinili? Akože miesto monteriek napríklad? Ja som bola v tom, že sa niečo pri tom vyparuje alebo také niečo.

Poslať Napísal: 15 Aug 2022, 13:55 

Podľa čoho ste vyberali firmu na realizáciu izolácie? Čo som pozeral, tak ceny sú kadejaké, neviem, či to určujú len tak od buka alebo z čoho vychádzajú. Takže ani porovnať sa to moc nejak nedá. Radšej by som stavil teda na nejaké odporúčania.

Poslať Napísal: 16 Aug 2022, 10:32 

...ikabot toto by aj mňa zaujímalo...ale vraj je rozdiel aj napríklad v tom, že keď je striekaná izolácia tak že aká je tá pena...čo je to zač, lebo sú rôzne typy, rôzne značky...a rozdiely sú v kvalite...lebo tiež si momentálne o tom zisťujem, keďže tiež budem potrebovať urobiť izoláciu stropu a teda veľa nie dobrých ohlasov som počul na sklenú vatu...tak toho by som sa chcel vyvarovať a radšej ísť do niečoho lepšieho...

Poslať Napísal: 16 Aug 2022, 12:04 

kolko to casovo priblizne trva? taka realizacia izolacie? dava sa potom aj parozabrana, ci to sa uz nemusi? lebo pred par dnami mi znamy nieco spominal, ze niekde je dobre ju davat aj tak, tak by ma zaujimalo, ze co je na tom pravdy, ci to si sam zvazim ci chcem dat ci nie?

Poslať Napísal: 17 Aug 2022, 09:13 

Tomko vsetko zalezi od plochy aka sa robi. O aky kus ide a co sa ide izolovat. To vsetko ti ake povedia, vysvetlia, ked pridu pozriet na obhliadku, lebo ani cenovu ponuku ti nevie firma urobit bez obhliadky, toto je velmi individualna zalezitost.
Patrik co sa tyka tej vaty, tak je vela ludi stale, co ju davaju, ale problemom je aspon z mojej skusenosti, ze do nej sa lubia nastahovat zvery. Ze ju treba casom menit.

Poslať Napísal: 17 Aug 2022, 13:30 

Čiže postup je taký, že nájdem si firmu, dohodnem si stretko s nimi alebo teda sa dohodnem, že prídu ku mne rovno na tú obhliadku a ďalej sa to rieši až potom, keď sa pozrú na to? Nedá sa ani nejak orientačná cena dopredu povedať?

Stránka 5 z 9 [ Príspevkov: 90 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Ďalší

Obsah fóra » Pred stavbou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre