Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 22 z 22 [ Príspevkov: 217 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 18, 19, 20, 21, 22

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Aky druh kúrenia
 Poslať Napísal: 31 Júl 2022, 14:44 

Hort, ale nemôže sa stať, keď sa takéto prehliadky nerobia pravidelne, žeby sa niečo zanedbalo a žeby nastal nejaký problém alebo niečo také??
Nie je to proste možné? Vieš či ja akože budem volať servis, keď sa mne nebude niečo zdať? Čo ak bude neskoro?
Mám z tohto takú obavu aby proste sa niečo nezanedbalo, lebo tepelné čerpadlo nie je najlacnejšia záležitosť.

Poslať Napísal: 01 Aug 2022, 07:11 

roman to myslim, ze by bol velky risk, to sa mi nechce verit, ze nieco take by proste vyrobca dopustil aby to bolo bez nejakej kontroly, myslim, ze to musi byt nejako inak podchytene dozaista:)

Poslať Napísal: 01 Aug 2022, 07:57 

Roman všetko je to o tom, že od akého výrobcu máš. My máme asi rok od slovenského a teda oni majú toto poriešené tak, že vlastne kontrolujú na diaľku tepelné čerpadlá.
Že sú proste vybavené počítačom a na diaľku vedia riešiť aj prípadné problémy keby sa čosi objavilo. Čiže takéto starosti myslím, že sú zbytočné. Len teda pri každom sa musíš informovať, že jak to má...

Poslať Napísal: 01 Aug 2022, 10:51 

preco si si daval od slovenskeho vyrobcu? co ta pri tom oslovilo viac ako pri inych firmach?

Poslať Napísal: 01 Aug 2022, 10:55 

Oslovili má čerpadlá, ktoré majú, ako to majú všetko prepracované, vymyslené, ako je to aj so servisom, s montážou a tak. Všetko si robia komplet samy, takže to bol taký dôvod a tiež prístup firmy.
To proste je podstatné a keď som s nimi komunikoval, tak ten záujem o to aby mi pomohli sa zorientovať proste bolo cítiť.

Poslať Napísal: 04 Aug 2022, 12:58 

mino cize to nejde cez nejakeho predajcu tepelnych cerpadiel este navyse?

Poslať Napísal: 10 Aug 2022, 11:30 

nie nejde, aspon teda nie Fenomis, to je slovensky vyrobca a oni si robia vsetko samy, co sa tyka aj servisu, aj montaze, aj cenovych ponuk, cize to riesis len s nimi, s nikym inym, dalsim nejakym externym, to proste vobec nie a to je fakt, ze je to vyhoda 8-)

Stránka 22 z 22 [ Príspevkov: 217 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 18, 19, 20, 21, 22

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 13 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre