Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 83 z 83 [ Príspevkov: 828 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 79, 80, 81, 82, 83

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Krbová vložka na bungalov
 Poslať Napísal: 22 Jún 2022, 07:31 

Lenon otvaranie krbovej vlozky moze byt bud vysuvom alebo klasika otvarave dvierka...dnes je vysuv moderny a je to aj velmi prakticke, pretoze ono sa to sice nezda, ale je mensia pravdepodobnost zadymenia...mne sa aj lepsie tak priklada do neho...dobre je, ze mas moznost take vlozky aj vidiet a si vyskusat...skus sa ist pozriet do predajne Deltako, tam maju taketo vystavene...

Poslať Napísal: 23 Jún 2022, 10:48 

Kde maju predajnu? Ake maju otvaracie hodiny?
Zaujima ma, ze ci sa tam da kedykolvek zastavit.

Poslať Napísal: 06 Júl 2022, 06:55 

Nestol a neskusal si si najst firmu na webe, kontakt a priamo si zavolat? Osobne si myslim, ze je lepsie, aspon teda ja to tak mam radsej, ze zavolam si a dohodnem si stretnutie, aby som mal istotu, ze si na mna najdu cas a vsetko mi aj vysvetlia, co ma bude zaujimat.

Poslať Napísal: 14 Júl 2022, 07:00 

Hurbanovo, časť Holanovo, tiež sme tam boli, lebo sme boli pozerať krbové vložky osobne, predtým čo som si zisťoval mali predajňu inde, ale tu to majú dobré, lebo máš možnosť vidieť všetko, čo potrebuješ, venujú sa ti, ukážu ti čo chceš vidieť, vysvetlia a to je pri krbe základ, keď chceš nový vyberať, kupovať ;)

Poslať Napísal: 03 Aug 2022, 02:29 

Otváracie hodiny si nájdeš na nete bez problémov, ale ako tu zaznelo, keď chceš aj nejaké poradenstvo, tak nie je na škodu si dohodnúť proste stretnutie, lebo výber krbu to nie je záležitosť piatich minút, to si vyžaduje viac času.
A najlepšie je keď by si mal so sebou aj pôdorys, že kde ako by si si to predstavoval, aby proste bez obhliadky stavby ti vedeli niečo poradiť.

Poslať Napísal: 04 Aug 2022, 10:22 

ano to staci, vediet tepelne straty, plus podorys a uz podla toho by skuseny clovek mal vediet cca co by bolo dobre..Osobne som to skusal aj sam akoze kukat, ze jak je to..Ze ci by som nevedel podla vykonu vybrat krb, lenze tam je problem, ze tie krby mavaju vlastne regulovatelny vykon, cize to je najlepsie, ked sa na to pozrie clovek z fachu..

Poslať Napísal: 08 Aug 2022, 16:50 

niektori krbari to maju proste uz tak, ze vedia, ze takpovediac v oku, ze vlastne im staci len vidiet aku plochu treba vykurit a hned ti vedia povedat aky typ krbu a aky rozmer by mohol zodpovedat danemu vykonu aky treba :)

Poslať Napísal: 12 Aug 2022, 07:35 

Toto je fakt, ale dokazu to len taki, co ozaj sa tomu venuju, to uz mnohokrat proste vidis na tom pristupe, na tom kto jak vie reagovat, poradit ti. To je to hlavne podla mna. Mne prave to velmi pomohlo zorientovat sa, bol som pozerat v mm aj nejake krby na zaciatku a tam ked som sa pytal predajcov, tak kukali na mna, ze oni mi k tomu nevedia nejako povedat.

Stránka 83 z 83 [ Príspevkov: 828 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 79, 80, 81, 82, 83

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 10 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre