Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Pred stavbou

Stránka 40 z 41 [ Príspevkov: 409 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 37, 38, 39, 40, 41  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 20 Júl 2022, 18:39 

lasy ty byvas v drevodome? chcel by som vediet konkretne aky material sa pouziva co sa tyka izolacie, aby proste bolo vsetko oukej??

Poslať Napísal: 26 Júl 2022, 14:08 

Co vas presvedcilo pri firme pre ktoru ste sa rozhodli?
Co bolo take, ze ste si povedali, ze tak chceme aby nam tito stavali dom?...
Potrebujem poradit cim sa riadit...

Poslať Napísal: 27 Júl 2022, 12:46 

Ivan síce priamo s výberom firmy ti poradiť neviem, lebo takýto dom nemám, ale myslím si, že by pre teba malo byť dôležité to ako dlho je na trhu daná firma...Aké majú skúsenosti, koľko už domov postavili...Aká je komunikácia, ako je to napríklad s oknami, či to dodávajú oni alebo či si to ty musíš...Či musíš už mať nejaký projekt alebo netreba a oni to urobia a veľa iného...Tých vecí na ktoré by som ja kládol dôraz je veľa...

Poslať Napísal: 02 Aug 2022, 12:34 

Oliver veď to sa nepoužívajú také veci ako normálne pri klasickom murovanom dome?
To je rozdiel akože aj v takýchto veciach??:-)

Poslať Napísal: 02 Aug 2022, 15:39 

Alexandra ake veci mas na mysli, ze sa nepouzivaju? celkom nerozumiem, ze na co narazas.

Poslať Napísal: 03 Aug 2022, 11:14 

Pýtal sa vyššie na izolácie aké sa používajú pri stavbách drevodomov a teda bola som v tom, že to je podobné ako pri murovaných domoch, že na to sa nepoužívajú nejaké iné materiály alebo niečo.

Poslať Napísal: 03 Aug 2022, 13:55 

Vlatek oplati sa sledovat aj nejake tie referencie a ohlasy ludi, ktori maju s danou firmou nejake skusenosti. Tak najlepsie zistis, ci sa oplati s tou firmou do niecoho pustat.

Poslať Napísal: 03 Aug 2022, 16:45 

Hybrid, len nie každý má s drevodomami skúsenosť.
My keď sme vyberali, hľadali, tak teda v okolí sme nemali nikoho kto by mal drevodom, takže to bolo celkom komplikované, ešteže jestvujú dnes už aj takéto diskusie, web, že človek dokáže si kadejaké info pozisťovať, lebo sám by som sa v tom ťažko orientoval.

Poslať Napísal: 04 Aug 2022, 08:40 

zdar hybrid - my sme si zistovali hlavne to kolko stavieb ma firma za sebou, ci uz coto postavili alebo len zacinaju a ako je to aj s dodanim, kvalitou a tak podobne.
Lebo do nejakej firmy, ktora je len chvilku na trhu a neviem kolko domov postavili, ake maju odborne znalosti, tak to asi by som mal obavu do takej ist.

Poslať Napísal: 08 Aug 2022, 13:05 

Jrgy a od koho nakoniec mas dom?
Ako je to so zarukou vlastne na drevodomy a taketo veci? Lebo to nemam celkom predstavu a nie je problem napriklad aj s tym, ked si dalej vzdialeny proste od firmy? Ze musia to vozit niekolko stoviek km alebo tak?

Stránka 40 z 41 [ Príspevkov: 409 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 37, 38, 39, 40, 41  Ďalší

Obsah fóra » Pred stavbou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre