Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 114 z 114 [ Príspevkov: 1137 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 110, 111, 112, 113, 114

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Dlažba pri bazén
 Poslať Napísal: 31 Júl 2022, 17:20 

Brayer áno, sám som si to, no teda mal som pomoc, ale tak myslím, že sám, že som si to nedával zhotoviť spoločnosti. Nie je to nič náročné akože. Ale samozrejme ponúkali aj možnosť vyhotovenia na kľúč. Takže komu to viacej takto vyhovuje, nie je problém.

Poslať Napísal: 03 Aug 2022, 10:07 

Mirom vedel by si mi dat kontakt na nich? Neviem, kto by u nas doma nieco taketo svojpomocne robil, takze nam by sa hodilo, keby nam vedeli spravit podlahu takto, ze sa to zajedna cele. To bude asi aj rychlejsie hotove ako keby sme sa pri tom sami motali a bolo rozrobene niekolko dni.

Poslať Napísal: 09 Aug 2022, 10:23 

@brado tak som si aj ja hovorila, ze ked proste slnko svieti na nieco pol dna, tak asi je jedno, ze o aky material ide, ze teple bude hocico... napriklad teda moze mat na to vplyv to, ze aky odtien sa vyberie?... lebo taka dlazba napriklad nejaka tmava cierna bude isto teplejsia ako bledunka... tak ze ci aj pri doskach to takto funguje...

Poslať Napísal: 10 Aug 2022, 10:05 

ahojte, mne sa pacia drevene podlahy na terase, take bledunke. len sa bojim toho, ze taka pekna by ta podlaha dlho nevydrzala. asi by sa to rychlo uspinilo aj, nie? dlazbu nechcem, to sa mi nepaci. som skor taky prirodnejsi typ.

Poslať Napísal: 11 Aug 2022, 13:25 

Mirom akýže je tam potom rozdiel, keď si nakúpiš len takto dosky a keď si vlastne objednáš na kľúč všetko?

Poslať Napísal: 12 Aug 2022, 13:54 

Libka keď si dáš drevenú, tak veru taká pekná svetlá dlho nebude, na tom bude vidno nie len fľaky ale aj škrabance. Však asi si vieš cca predstaviť, že ako by sa taká podlaha správala. Keď hovoríš, že dlažbu nechceš, tak potom čo také drevoplastové dosky? Tie aj keď sa ušpinia, tak zmyješ a je to.

Poslať Napísal: 15 Aug 2022, 07:35 

Patrícia to je také tvrdenie... Tak zohrejú sa, to je samozrejmé, ale zase čo sa nezohreje, keď na to bude svietiť slnko. Čo sa týka tej farby, tak si myslím, že vhodný výber spraví svoje. A máš výhodu, že keby aj vyberieš nejaký ten svetlý odtieň, tak sa o to nemusíš obávať, že by sa to nejak zašpinilo a podobne, lebo takéto WPC dosky sú odolné.

Stránka 114 z 114 [ Príspevkov: 1137 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 110, 111, 112, 113, 114

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 14 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre