Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 68 z 68 [ Príspevkov: 675 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 64, 65, 66, 67, 68

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Skúsenosti - ISOTRA
 Poslať Napísal: 02 Aug 2022, 13:32 

videla som, ze ste aj nejaku akciu na bioklimaticku pergolu spominali. este to stale plati? neviete? lebo my uz akoze dlhsie spekulujeme riesit nejaku pergolu, ale nevieme sa stale rozhodnut, ze ci takuto dat spravit alebo si spravime nejaku svojpomocne. zatial co sme, tak to akurat co sme vylucili to, ze by bola drevena.

Poslať Napísal: 03 Aug 2022, 12:33 

ak som dobre zachytil, tak akcia by mala platit do konca augusta. resp dovtedy musis spravit zavaznu objednavku. takze ak nad tymto uvazujete, najvyssi cas sa rozhodnut, ci do toho ist alebo nie.

Poslať Napísal: 03 Aug 2022, 13:13 

To je podľa času ešte dosť. Však ono stačí vyplniť kľudne ten konfigurátor a potom sa už priamo skontaktujete s predajcom. Dohoda na zameraní, to prebehne do pár dní a už len potom počkať na finálnu cenovú ponuku, ktorú potvrdíte a je to. Nie je to žiaden zdĺhavý proces, možno sa to niekomu tak zdá, ale tieto prvotné záležitosti sa dajú vybaviť kľudne behom týždňa.

Poslať Napísal: 08 Aug 2022, 12:02 

Nevidím dôvod, prečo by to malo byť zdĺhavé akože, čo by na tom celom malo dlho trvať? Ono jedine tá dodacia doba je taká, že to je asi najdlhšia časť toho celého, ale to ty nijak zase ovplyvniť nevieš a oni asi tiež moc nie. Veď keby mohli a dalo sa tak, expedujú objednávky po týždni.

Poslať Napísal: 08 Aug 2022, 13:08 

@Silvverst to pri každom tienení je rovnaká dodacia doba, či sa to nejak rozlišuje? Teda za predpokladu, že sa dáva spraviť na mieru. Čo som si pozerala túto spoločnosť, tak som to tak pochopila, že oni vlastne všetko robia na mieru, keďže sa tam dá navoliť aj materiál aj farba a vlastne všetko okolo toho.

Stránka 68 z 68 [ Príspevkov: 675 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 64, 65, 66, 67, 68

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre