Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 18 z 18 [ Príspevkov: 177 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 14, 15, 16, 17, 18

Autor Správa
 Poslať Napísal: 01 Júl 2022, 06:48 

hej hej tiez som tak cital ale ved NataliGregorova vy uz to tusim mate poriesene nie aky typ teda alebo tak. ale co hlavne ked sa clovek nejako rozhybe a rozhodne :D lebo presne niekedy to rozhodovanie trva najdlhsie to je hroza :D

Poslať Napísal: 12 Júl 2022, 05:32 

srsiak_pipo vies co ako v tomto ti bude oponovat, u nas to bolo tak ze ked som videl ponuku tak som vedel presne aku skridlu chcem :D ako su ludia ktori sa vedia hned rozhodnut :D

Poslať Napísal: 13 Júl 2022, 06:02 

Tak to sme sa tu stretli :D Jeden vie druhý nie, my sme si napríklad dali spraviť aj vizualizáciu. Prišlo mi to ako fajn využitie danej služby a predsa len je rozdiel vidieť a držať jednu škridlu v ruke ako si to predstaviť na celej streche no nie?

Poslať Napísal: 30 Júl 2022, 08:06 

Tak ono asi sa hlavne treba rozhodnúť na type strechy, lebo veď tiež je toho veľa čo sa dá zvoliť, len potom treba myslieť aj na tú trvácnosť alebo ako to nazvať a teda či sa to oplatí.

Poslať Napísal: 01 Aug 2022, 10:39 

Kvalitna palena skridla ta proste musi prezit, to si myslim, ze je bez debaty. Pri vybere by som zohladnil aj historiu firmy, teda co ma uz za sebou. Aky vyvoj a podobne

Poslať Napísal: 02 Aug 2022, 10:19 

za mna tiez skridla. ono za plech teda nie som vobec , hlavne kvoli moznym vycicanim pocasia. v takom pripade plech nema oproti skridli sancu

Poslať Napísal: 02 Aug 2022, 12:32 

Sršiak_pipo píše:
za mna tiez skridla. ono za plech teda nie som vobec , hlavne kvoli moznym vycicanim pocasia. v takom pripade plech nema oproti skridli sancu

Tiež súhlasím. Aj čo sa týka životnosti a koniec koncov aj komfortu. Bramac, Blachotrapez to sú za mňa top na trhu, možn oešte Ruukii.
Ale ako sa píše, ak ide o financie, tak dobre no, bude to lacnejšie. Trvácnosť je už na solídnej úrovni, tie plechy sú pozinkované a myslím, že ten hluk nie je až taká katastrofa už. Viem, že sa dávajú pod to nejaké tlmiace materiály, a na povrch nejaké špeci nátery, ale počuť ju bude vždy nejakým spôsobom

Stránka 18 z 18 [ Príspevkov: 177 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 14, 15, 16, 17, 18

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre