Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 10 z 10 [ Príspevkov: 100 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Autor Správa
 Poslať Napísal: 22 Jún 2022, 08:06 

Čo sa týka toho dodania, tak u nás to bolo tiež v pohode. My sme objednávali dvoje dvere. Čakali sme síce dlhšie ako tuto slečna, čo písala, že u nej to boli štyri týždne, u nás trošku viacej, ale všetko podľa zmluvy, žiadne omeškanie z ich strany.

Poslať Napísal: 02 Júl 2022, 09:23 

Aké dvere ste kupovali? Na koľko vás vyšli? Lebo vôbec neviem, že na akú sumu sa mám pripraviť. Že koľko také dvere môžu stáť.

Poslať Napísal: 07 Júl 2022, 07:54 

... delar... a ake mas na mysli?.. interierove?.. lebo tak to cena zalezi od vela veci si myslim, ze aku si vyberies vypln, vizual, kovanie, klucky, no proste vsetko.. to vsetko ma vplyv na cenu... cize to neviem ani si nejak cenu tipnut v tomto pripade... tak velmi vseobecne by som povedala, ze okolo tych dvesto...

Poslať Napísal: 11 Júl 2022, 10:03 

Zbytocne tu budete tipovat a triafat nejake ceny. Moze sa stat, ze trafite presne, ale aj ze to bude uplne odveci. Vsak staci si najst predajcu a skocit za nim. Tam si presne vyberies, ake chces dvere a uz ti ich naceni a vybavena vec. Uz sa rozhodnes potom na mieste, ci to beries alebo nie.

Poslať Napísal: 13 Júl 2022, 09:57 

Ohľadne tých predajcov by som poradila navštíviť napríklad Sapeli. Oni majú predajní veľa, takže sa dá nájsť aj blízko v okolí a čo sa týka poradenstva, tak to majú super. Aspoň teda, čo sme boli my na predajni sa popýtať. Ale myslím si, že to bude samozrejmosť na všetkých pobočkách.

Poslať Napísal: 15 Júl 2022, 09:55 

Aj sa dajú tí predajcovia niekde pozrieť? Je zverejnený nejaký taký všeobecný zoznam, či treba hľadať len v konkrétnom meste, či sa nachádza.

Poslať Napísal: 18 Júl 2022, 12:06 

v prvom rade treba zakazdym pozerat na webe daneho vyrobcu alebo predajcu a tam sa vsetko docitas. netreba si to komplikovat a hladat nejake zlozite riesenia. ano, maju viacero predajcov, kedysi to bolo 33, teraz neviem, ale myslim, ze v tom sa nejak nepomenilo nic.

Poslať Napísal: 21 Júl 2022, 10:12 

Jack aj bezpečnostné dvere do bytu sa tam dajú zohnať? Nepotrebujem pre seba, ale švagriná sa sťahuje do nového bytu konečne, tak nech je to tam aj nejak zabezpečené. Však v byte to je asi jediná taká ochrana aj pred prípadným vlámaním. Tak také poriadnejšie by som jej chcel poradiť.

Poslať Napísal: 01 Aug 2022, 07:56 

Trundzi no my nám známy jeden poradil, aby sme išli do tejto predajne, u nás v meste jednu majú. Takže my sme nemuseli nejak vyhľadávať, kam by sme išli. Ale pozerám, že už ti poradili, ako sa dostať k nejakému zoznamu, kde sa dajú predajcovia vyhľadať. Tak si môžeš aspoň vybrať, kde ti to pasuje najlepšie, že by si sa zastavil pozrieť dvere.

Poslať Napísal: 02 Aug 2022, 07:42 

RenatkaMilekova píše:
Ohľadne tých predajcov by som poradila navštíviť napríklad Sapeli. Oni majú predajní veľa, takže sa dá nájsť aj blízko v okolí a čo sa týka poradenstva, tak to majú super. Aspoň teda, čo sme boli my na predajni sa popýtať. Ale myslím si, že to bude samozrejmosť na všetkých pobočkách.

nam takto tiez fajne predajca poradil a usmernil, ze co by bolo lepsie zvolit. my sme mali v podstate vybrate vsetko, len take detaily sme potom doladili uz s nim, ked sme boli na predajni. ta moja sa tam vyzivala, ked behala medzi dverami a pozerala. tiez by som si tam vedel kadeco vybrat, ale tak riadili sme sa tym, aby nam to aj pasovalo a aj ta cena bola prijatelna samozrejme.

Stránka 10 z 10 [ Príspevkov: 100 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre