Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Pred stavbou

Stránka 4 z 5 [ Príspevkov: 46 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 31 Júl 2022, 08:38 

tomko vsetko ma vsetko vyhody,ale aj nevyhody,treba si to zvazit.pri striekanej napriklad pre niekoho moze byt nevyhodou cena.ked teda vyberas podla kvality,ze vyberas aby ta izolacia bola kvalitna a bolo to dobre urobene.ale mas pri tom vela vyhod,uz len to,ze sa nemusis obavat hlodavcov,ze nemusis mat obavu ze proste vlhkost ti sposobi ze sa budu tvorit plesne alebo nieco obdobne.

Poslať Napísal: 31 Júl 2022, 14:36 

Od akej firmy ty máš izoláciu striekanú urobenú? Lebo pozerám že je viac firiem čo sa tomu venujú. Aké sú rozdiely medzi nimi. Ako viem na koho sa obrátiť aby mi to urobili dobre aby mi to neodflákli???

Poslať Napísal: 01 Aug 2022, 07:09 

roman zacal som si nejake info aj od znamych zistovat a teda vraj mam prizerat na to ako dlho je dana firma na trhu a tiez aka je komunikacia s nou, ze to cloveku v mnohom napovie :)

Poslať Napísal: 01 Aug 2022, 08:00 

Igo prečo cena? Predsa len keď sa robí izolácia tak chceš aby bola kvalitná, aby proste si to mal urobené raz a poriadne a nemal starosti a to by mala byť priorita, nie cena.
Peniaze boli, sú a aj budú, ale toto je najistejšie mať to vybavené poriadne a máš kľud na roky a nemusíš sa stresovať.
A pri striekanej vieš ušetriť napríklad aj na tom, že ti netreba parozábranu...

Poslať Napísal: 02 Aug 2022, 14:01 

ta cena sa nejak podla metrov pocita alebo celkovo na mnozstvo tej peny, ze kolko sa jej minie? co vsetko je vlastne zahrnute v tej kalkulacii?

Poslať Napísal: 03 Aug 2022, 13:41 

Keď sa dáva taká izolácia, tak sa môže vo zvyšku domu aj normálne fungovať. Či to nejak nezapácha alebo tak. Lebo však tí páni, čo to robia, tak majú tie ochranné obleky aj na sebe. Ak je to to, čo si predstavujem.

Poslať Napísal: 04 Aug 2022, 13:00 

lincoln tam sa berie do uvahy velmi vela veci, aj aka plocha sa ide robit, aj aky je sklon strechy, kolko tam proste toho pojde, aj realizacia, montaz a taketo veci, ale dobre je to, ze ty dostanes cenovu ponuku kde to mas vsetko vypisane, co ako vychadza, hlavne izolacia je taka vec, ktora musi byt dobre urobena, cez to podla mna vlak proste nejde, lebo ten clovek co to ide robit, myslim teraz konkretne striekanu izolaciu tak musi vediet ako to urobit, kolko sa ma toho dat, aby to bolo vsetko komplet dobre zaizolovane a to nevie len tak hocikto

Poslať Napísal: 08 Aug 2022, 10:23 

elena obleky maju, ale to nie preto zeby to malo nejaky skodlivy vplyv na zdravie alebo nieco take, je to dobre proste mat pri realizacii...
normalne sa da fungovat a robit, ono sa to vyvetra a potom to uz nie je citit, ze sa nieco robilo, to ziadny strach...

Poslať Napísal: 08 Aug 2022, 20:20 

Lukacviktor co vsetko musim dolozit k tomu, aby mi spravili cenovu ponuku? Ake udaje? Ci chodia to aj vopred pozriet, ze si to sami nejak premeraju a na zaklade toho mi vystavia ponuku?

Poslať Napísal: 09 Aug 2022, 07:52 

Tak pri takychto veciach si myslim, ze je velmi zasadna obhliadka stavby aby si to vedeli zvazit, ze kolko coho bude treba aj vsetko, neda sa podla mna na izolaciu urobit ponuka len tak nejako od buka, jak moj otec zvykne hovorievat.
Viem, ze svagor ti to mali tak, ze najskor telefonicky sa s firmou skontaktovali a dohodli si kedy pridu na obhliadku aby im ponuku mohli spravit

Stránka 4 z 5 [ Príspevkov: 46 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5  Ďalší

Obsah fóra » Pred stavbou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre