Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 32 z 33 [ Príspevkov: 328 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 29, 30, 31, 32, 33  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 17 Jún 2022, 08:04 

Oliveer tam sa viem docitat aj o tom ovladani? Neviem, ci si si vsimol alebo nie, ale nizsie som sa informoval ohladne toho, ze ci aj vonkajsie aj vnutorne sa da prepojit cez apku a tak. Ale vsak idem to rovno pozriet a uvidim, co sa docitam.

Poslať Napísal: 21 Jún 2022, 08:52 

Vikyna vsak ked hladas nieco jednoduche na ovladanie, tak preco nekupit to iste, co ste mali na oknach aj doteraz?

ci ste nebodaj nic nemali?

ked chces jednoduche ovladanie, tak potom vsak manualne.

to je asi najjednoduchsia volba, akoze ani na dialkove ovladanie to nie je nic narocne, ale to uz je zase nieco navyse.

Poslať Napísal: 01 Júl 2022, 10:32 

filipLUCANSKY práveže ani ovládanie na diaľkový ovládač nie je náročné. Ani ovládanie cez inteligentnú domácnosť, cez aplikáciu. To máš všetko len o zvyku. Mne príde ten ovládač práveže lepšia voľba ako to manuálne ovládanie. Pokiaľ sa dá vybrať, tak by som šiel do tejto možnosti. Ovládače môžu byť kľudne aj dva, keď tak.

Poslať Napísal: 04 Júl 2022, 10:23 

Vikyna a im je jedno, ze ake to bude tienenie? Akoze ci to budu rolety, zaluzie alebo take modernejsie? Ak su zvyknuty na jedno ovladanie, tak by som nechala to a ked tak by som zvolila nieco take modernejsie. Ale tak to som ja.

Poslať Napísal: 08 Júl 2022, 08:07 

Bors veď takto som to aj plánoval, že to budem dávať robiť na mieru. Ani som nejak neuvažoval kúpiť už niečo "hotové" a potom sa snažiť nejak to napasovať na okná. Okej teda, tak idem skúsiť im napísať, že čo povedia, na čom sa dohodneme atď. Budem informovať.

Poslať Napísal: 08 Júl 2022, 09:26 

Mirom to je podľa mňa dobré rozhodnutie. Ono zakaždým keď ideš niečo kupovať, tak je fajn, keď vieš využiť takúto možnosť, že si zvolíš niečo takto. A to ideš teda to deň a noc, či ktoré? Lebo je tých druhov tienenia toľko a každý niečo iné preferuje, že niekedy sa v tom začnem už strácať, heh.

Poslať Napísal: 08 Júl 2022, 11:47 

teraz su tam zaluzie, to je taka klasika... neviem, ci sa aj nieco ine davalo takto 10 a viac rokov dozadu... no este tie take vertikalne zaluzie mi teraz napadlo, ze si davali susedia, ale oni museli byt zakazdym nieco viac :lol: toto u nas tu uplne tie obycajne zaluzie, ale uz maju svoje roky, co sa na nich odzrkadlilo... takze hovorite, ze prosto len vymenit za nejaku novsiu verziu?.. :?:

Poslať Napísal: 12 Júl 2022, 11:35 

no nahodou, my mame tiez na terasovych dverach vertikalne zaluzie a teda necitim sa, ze by sme boli nieco viac :lol: ale nie, v pohode, viem, ako si to myslela. ale davali sme ich teraz nie tak davno, asi dva roky dozadu... teraz to uz nie je take vau ako pred 20 rokmi napriklad. ale zase, aby som nebol taky, tak aj v tomto sa posunula kvalita a to prevedenie dopredu...

Poslať Napísal: 13 Júl 2022, 07:44 

Tie sú inak pekné, mne sa už roky páčia, kedysi to bolo také nadčasové by som povedala. A kľudne by som aj teraz na ne pristúpila. Ale teraz bolo hlavné to, aby sme dali spraviť vonkajšie. To sa nám už podarilo a splnilo, takže ďalej môžem chvíľu snívať o tých vertikálnych a možno aj tých sa dočkám. Ešte neviem nejak posúdiť, že či ich vôbec bude treba aj pri tom vonkajšom tienení.

Poslať Napísal: 13 Júl 2022, 10:47 

Jurij54 inak moze byt, pretoze ked mas to ovladanie manualne, ze na vypinac, tak musis vlastne po cely cas toho ukonu stat pri tom a drzat.
takze praktickejsi je predsa len asi ovladanie na dialku.
Isotra mala k tomuto aj nejaky clanok sa mi vidi.
akoze k moznostiam toho ovladania, musim to pozriet, ci to este najdem.

Stránka 32 z 33 [ Príspevkov: 328 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 29, 30, 31, 32, 33  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre