Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 11 z 11 [ Príspevkov: 107 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

Autor Správa
 Poslať Napísal: 31 Máj 2022, 06:35 

Lukky no a ako vam ide hladanie? :) Lebo teda neviem nejako vycitat ci ste nejaku nasli, alebo sa vam nejaka konkretna aj zapacila :) Mi tak napadlo, ze potom treba brat do uvahy aj napriklad dodaciu dobu vies ako :)

Poslať Napísal: 02 Jún 2022, 06:18 

nataligregorova tak to ti poviem, ze my ked sme hladali som toto nejako nebral ani do uvahy, pokial sa mi nejaka pacila, tak som akoze akceptoval to ze ci by sme cakali ja neviem 2 tyzden alebo 8 :) na kvalitu sa predsa caka :)

Poslať Napísal: 16 Jún 2022, 05:36 

Ysjek vieš čo tak to asi záleží, že na akú natrafíš. Vieš či je vystavená v predajni a rovno povedzme sa nachádza aj v sklade, že ti ju vedia predať alebo teda počkáš na dodanie to býva rôzne. My sme si, no veru už to bude vyše roka, vybrali takúto :) Máme tmavšiu stenu v obývačke, tak nám robí pekný kontrast :)
Obrázok

Poslať Napísal: 21 Jún 2022, 05:48 

Ludminka paradna veru :) Ten taburet si prisposobujete alebo teda presuvate podla toho kde ho chcete mat alebo? Presne takyto styl sa paci aj mne ze je dostatocne velka ale zase nie az tak ze ti zaberie polovicu obyvacky, teda ak sa bavime tak, ked ju ma niekto mensiu.

Poslať Napísal: 28 Jún 2022, 07:06 

Ludminka akože vyzerá super o to pokoj, len keď je takáto bledšia nešpiní sa veľmi? V tom som trošku skeptický potom aj keď má človek deti vieš ako to býva :D Ale súhlas, že ten taburet to je teraz taká vychytávka riadna.

Poslať Napísal: 29 Jún 2022, 05:46 

mne sa na nej paci, ze to nie je akoze take typicke Lko, ze jednu cast ma klasicky predlzenu, ale vyzera ako normalna sedacka a presne ten taburet je taky ze si ho vies dat tam kam potrebujes :) ludminka a v tejto bledsej farbe ste to chceli?

Poslať Napísal: 15 Júl 2022, 21:01 

ysjek teraz neviem ak som nahodou aj neprehliadol informaciu ale ty hladas teda novu sedacku ? Som zachytil len ten taburet alebo takeine Lko :) Reku ako ste na tom.

Posledné zvýraznenie urobil Soumynona dňa 15 Júl 2022, 21:01

Stránka 11 z 11 [ Príspevkov: 107 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre