Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 37 z 38 [ Príspevkov: 373 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 34, 35, 36, 37, 38  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Akú bránu?
 Poslať Napísal: 17 Jún 2022, 10:58 

pozdravujem vas, mal by som zaujem o novy plot aj s branou. moja otazka znie, ako dlho trva taka vyroba, montaz a vsetko okolo toho. ze keby som to teraz niekedy zacal vybavovat, tak kedy uz sa da povedat, ze by som to mal vsetko doma porobene, namontovane?

Poslať Napísal: 21 Jún 2022, 07:36 

Fuscher tak zase ak by to vychádzalo za nejakú prijateľnú cenu, nebol by som vyslovene proti, ale zase nie je to vyslovene ani moja podmienka. Pozeral som niečo, aj som našiel, čo by mohlo teoreticky byť, len teda ešte nepísal som im. Nevieš, ako to chodí? Že sa s nimi nejak dohodnem, že to prídu aj oni zamerať, alebo im len pošlem rozmery, že ako by som to potreboval? Lebo tak zase posuvnú bránu by som vedel pomerať si myslím.

Poslať Napísal: 22 Jún 2022, 07:39 

Môžeš im buď poslať rozmery, čo sa ti podarilo pomerať, alebo aké by si si to predstavoval, prípadne môžeš zaslať aj nejaký náčrt alebo tak. Ale ako nie je to podmienka si myslím. Alebo potom vyskúšaj konfigurátor, čo majú na webe, tam si pozadávaš tiež takto všetko, akurát nemusíš čakať, kým ti vypracujú ponuku podľa toho náčrtu alebo hneď ti príde behom pár minút vypracovaná. Už potom keby si ju potvrdil, tak sa budete ďalej dohadovať.

Poslať Napísal: 23 Jún 2022, 07:17 

hmmm toto su vsetko fajn info. toto asi bude ale ta kratsia cast toho vybavovania, ci? tak to myslim, ze ponuka a zameranie sa da vybavit behom par dni. len potom ta vyroba. neviem, ze na co sa pripravit. aby som si vedel aj ostatne veci, akoze nejake tie upravy okolo naplanovat.

Poslať Napísal: 23 Jún 2022, 08:40 

TDEAS!

Máš aj vybraté, že aký ten plot a bránu by si chcel? Nám by sa zišla brána a bránička. Plot máme z tých betónových panelov, ja ani za svet si neviem zapamätať, že ako sa to normálne volá. To sme vyriešili takto, lebo bývame pri takej ulici, kde dosť veľa áut chodí, tak že ako taká bariéra aj protihluková to trochu bude slúžiť aj tie odpady z výfukov a prach, aby nám to nešlo hneď do dvora. Tak aj bránu by sme chceli nejakú takú odolnejšiu a aby bola plná. Ale nie že mi tu budete núkať nejakú plechovú alebo akú, čo by začala hrdzavieť ochvíľu.

Poslať Napísal: 24 Jún 2022, 07:23 

Vikyna to by bolo asi divné, keby si dostala len také inštrukcie, že niekedy v priebehu dňa, by sa zastavili. Však aj ty sa musíš zariadiť, aby si vedela byť doma a počkať ich. A to len pomerali podľa tej predbežnej ponuky a už sa tam nič nemenilo, nepridávalo?

Poslať Napísal: 27 Jún 2022, 08:25 

Verrnika aj fasádu máte nejak ošetrené proti tomuto? I keď je pravda, že ten plot vie veľa spraviť. Aj takto, že nebudete mať vnútri hneď všetok ten bordel od áut a od ulice. A ono to vlastne slúži potom ako aj taká nejaké protihluková bariéra do istej miery.

Poslať Napísal: 29 Jún 2022, 07:47 

Šimon09 píše:
Verrnika aj fasádu máte nejak ošetrené proti tomuto? I keď je pravda, že ten plot vie veľa spraviť. Aj takto, že nebudete mať vnútri hneď všetok ten bordel od áut a od ulice. A ono to vlastne slúži potom ako aj taká nejaké protihluková bariéra do istej miery.

Keď plot by bol teda hliníkový, niečo vzhľadovo podobné by mohlo byť, keby sa dá na tú fasádu obklad z plechovej krytiny. To mi len tak napadlo, ako možnosť, keď už o tom padla reč. Neviem, že do akej miery to vyžaduje nejaké opatrenia.

Poslať Napísal: 02 Júl 2022, 06:53 

Silvverst takže také niečo predbežné, to zašlem ja a potom už tú finálnu podobu si prídu zamerať, hej? Počuj, a nevieš, že ako je to s farbami? Vyberá sa len čisto z toho, čo je tam v ponuke pri tých typoch oplotenia?

Poslať Napísal: 02 Júl 2022, 17:28 

Ahojte,

fasáda nie je nijak špeciálne ošetrená voči tomuto. Také tie obklady z plechu, to som videla. Ale to asi tiež nebude taký obyčajný plech, nie? Ale toto akože neriešime, podstatnejšia je tá brána teraz. Myslím si, že aj to spraví dosť, a hej, v podstate je to aj taká protihluková bariéra. Akože zas nie je to také, že by bolo odrazu úplne ticho od ulice, ale čo to to spraví. A teda keby bola tá brána hliníková, tak to by bolo okej, áno? To nezhrdzavie alebo niečo také?

Stránka 37 z 38 [ Príspevkov: 373 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 34, 35, 36, 37, 38  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre