Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 27 z 29 [ Príspevkov: 282 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Osvetlenie bytu
 Poslať Napísal: 20 Jún 2022, 06:31 

Teodor Majtlan no tak to je super, presne ich budes vediet kombinovat aj teda prisposobit podla toho kde chces aby ti to svietilo :) Dokonca maju aj take vychytavky, ze mas na to ovladac, a vies si teda nastavit prostrednictvom toho, svietivost, teplotu a silu povedzme daneho svietenia, co je za mna topka :)

Poslať Napísal: 21 Jún 2022, 05:50 

NataliGregorova znie to super a to sa bavite o interierovych svetlach alebo exterierovych? Lebo to by sa mi tiez pacilo, kedy si sedis len tak vonku na terase nie a sa stmieva tak si svietis ako aktualne potrebujes :)

Poslať Napísal: 21 Jún 2022, 07:05 

To ste dali veľmi pekný tip na takú lampu, len moja žena je skôr zástancom klasického svietenia ako keby z vrchu, lebo že to vie lepšie svietiť, asi keď si číta alebo ja neviem :D Podľa mňa je dôležité že to svieti a teraz sa už hádam každé svetlo dá nastaviť, či? :)

Poslať Napísal: 22 Jún 2022, 05:57 

Jullo80 tak ale to je rozdiel ze ci ti bude svietit vo vnutri alebo vonku, to treba pozerat a hladat podla mna specialne do exterieru predsa len su potom tie svetla na to prisposobene vies ako ked aj prsi, svieti slnko neviem co :D

Poslať Napísal: 22 Jún 2022, 07:13 

no asi aj vela ludi bude takto na leto riesit osvetlenie von by som povedal, terasy, posedenia, nejake tie opekacky vonku na zahrade to je pecka. my sme vyberali takto svetla od Eglo, tiez som pozeral vlastne len podla toho ktore mozu ist von a uz som vybral. Andrej33 takze jasne ako pises :D

Poslať Napísal: 22 Jún 2022, 08:47 

NataliGregorova no ved to som pozeral a ako som nadseny, lebo v dnesnej dobe mat taketo svetlo takuto vychytavky, ze netreba ani vstat z gauca aby si to nejako poriesil :D

Poslať Napísal: 23 Jún 2022, 06:10 

Super tip ste mi dali, aj som pozeral na stránke teda, že ešte aké sú v ponuke a som sa rozhodol že to pôjdem osobne pozrieť aj so ženou, lebo takto som si nevedel vybrať a reku veď keď tak nech mi poradia na predajni :)

Poslať Napísal: 23 Jún 2022, 07:56 

Delon1435 to je ale najlepsie ked presne clovek takto vie co chce a ma konkretnu predstavu sa aj lepsie radi. Takze hovoris ze si pojdes nejake stojate lampyy vybrat co?

Poslať Napísal: 24 Jún 2022, 06:36 

veď ale to je najlepšie keď vidíš na živo ako to svieti aj si to vieš lepšie predstaviť napríklad v obývačke. mne sa tiež také páčia len neviem kde by sme ich už dali kde by sa pomestili to neviem :D takže my máme zatiaľ luster aj no tak uvidíme časom :D

Poslať Napísal: 24 Jún 2022, 07:19 

Viko presne my sme tak so ženou išli do showroomu do BA po ceste v rámci nejakých nákupov. A teda prehľadná predajňa fakt je tam všetko pod jednou strechou čo bolo pre mňa super lebo fakt keď som toho zháňal viacej - to presne aj takí ocenia :)

Stránka 27 z 29 [ Príspevkov: 282 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre