Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 34 z 35 [ Príspevkov: 348 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 31, 32, 33, 34, 35  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Vetranie a rekuperácia
 Poslať Napísal: 16 Jún 2022, 10:06 

Delon1435 tak tiez asi zalezi na tom, ze aky typ by si vybral samozrejme podla mna sa daju vsetky ovladat skor je rozdiel v tom ako funguju, ci ako ti spomenuli samostatne alebo sucasne robi to vetranie dve veci. tiez som sa pre take rozhodol a som rad.

Poslať Napísal: 17 Jún 2022, 05:25 

Delon1435 a ty sa teraz vlastne podľa čoho chceš rozhodnúť? Reku keď sa pýtaš na ovládanie. Ako čo ja viem, treba nájsť firmu asi skôr ktorá ti bude vedieť spraviť nejaký návrh možno na mieru, že aký typ by bol pre teba ok a hotovo.

Poslať Napísal: 20 Jún 2022, 07:36 

feki inak to je pravda toto, a som aj rad ze som si nechal radit, lebo ako laik na zaciatku som napriklad ani nevedel ze take nieco dokaze fungovat sucasne ako keby vies, cize za mna aj ten vyber potom nasledoval ze uz som cca vedel co chcem a stacilo v principe vybrat len vhodnu vetraciu jednotku.

Poslať Napísal: 21 Jún 2022, 07:00 

Štefajn inak to je pravda, lebo co si vsimam viacero ludi si mysli ze taketo nieco funguje postupne ako keby ze najprv odvadza a potom privadza vzduch. No a co sa tyka toho co si napisal, ze si stacilo vybrat len vhodnu vetraciu jednotku, tak aku mas konkretne?

Poslať Napísal: 22 Jún 2022, 06:00 

Feki jasne to su kvalitne veci toto. My mame vetranie od Wolfu poriesene a je to parada. Vies si to ovladat, nastavovat, ako samozrejme treba brat do uvahy aj nejaku starostlivost predsa len ak ti to zachytava aj rozne tie "castice" to nazvem do filtra prach, pel atd. Ale tak to nie je nic co by ti aj z firmy nevysvetlili co a ako funguje.

Poslať Napísal: 23 Jún 2022, 05:58 

Čoky vieš čo ako úprimne ani neviem, skôr som to chcel tak porovnať cena výkon, možno nejaký ten servis k tomu a tak ako taký balíček, že čo bude najlepšie a najvýhodnejšie.
Andrej33 okej a k nim si sa ako dostal? Niekto ti ich poradil, že teda majú v ponuke dobré vetracie jednotky alebo?

Poslať Napísal: 24 Jún 2022, 06:29 

Delon1435 ale to je asi bežné keď si ľudia takto dopredu zisťujú informácie. My máme tiež také vetranie ako spomínal Andrej akurát sme to tiež riešili cez ich formulár na stránke. Je to také prehľadnejšie aj vieš teda že sa ti niekto ozve.

Poslať Napísal: 27 Jún 2022, 07:48 

delon1435 vies co tak to je asi o tom mozno ci si vies sam nieco najst a pohladat najprv na webe a potom sa s niekym o tom radit. za mna je fajn ak aj najdes firmu, kontaktovat zistit presnejsie co ponukaju, mozno aka je tam cena, uz spominany servis a vsetko okolo toho takze.

Poslať Napísal: 28 Jún 2022, 07:04 

Viko hej a to je také jednoduché len vyplniť formulár a ďalej nič? :) Či to sa mi podľa neho niekto ozve? :) Marcelino100 tak na webe, len vieš to podľa čoho laik vie rozoznať jednotlivé tie skratky, značky, že ktorý typ by bol ok?

Poslať Napísal: 28 Jún 2022, 15:26 

These youthful, attractive, hot-call Call Girls in Lahore, Pakistan, are a terrific place to start. They have a solid understanding of how men think and behave. Lahore is a great place for your business if you believe in happiness.

Stránka 34 z 35 [ Príspevkov: 348 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 31, 32, 33, 34, 35  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 11 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre