Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Pred stavbou

Stránka 38 z 38 [ Príspevkov: 376 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 34, 35, 36, 37, 38

Autor Správa
 Poslať Napísal: 20 Jún 2022, 20:13 

Risan nie je, nám tak firma robila krov bez problémov a to mali to nie málo kilometrov.
Ale teda musím povedať, že je veľmi podstatné to ako firma krov robí, lebo je už veľa takých čo to robia, ale krov musí byť urobený poriadne aby to na desiatky rokov bolo dobre a neboli s tým žiadne problémy.
Mňa aj kvalita dreva zaujímala pri výbere.

Poslať Napísal: 21 Jún 2022, 11:14 

to drevo na krov potom si aj ty este nejako musel osetrovat?...alebo to osetruje firma pred nejakymi skodcami?...

Poslať Napísal: 21 Jún 2022, 18:17 

najlepsie je, ked ti osetrene drevo doda uz firma a ak ma na to aj certifikat, tak to uz je potom uplna topka. predsa len oni vedia, cim drevo napustit, aby bolo odolne ci uz voci skodcom, plesniam ohnu a dalsim veciam

Poslať Napísal: 22 Jún 2022, 09:37 

Risan k čomu by to bolo dobré aby si ty to ešte ošetroval? Veď to by vôbec nemalo nejaký zmysel. To proste už firma má ošetrené pred nejakými škodcami a takými, ale sú zase aj miesta, kde ten krov proste nemusí byť ošetrený, pretože keď je zakrytý tak mu vlastne nič nehrozí.

Poslať Napísal: 22 Jún 2022, 14:21 

Ok to chápem, ale nie je predsa len lepšie keď je natreté všetko? Teda aspoň kvôli prípadným škodcom

Poslať Napísal: 30 Jún 2022, 20:50 

ale to je jasné, ako ja by som nad tým ani nepremýšľal a to vravím z vlastnej skúsenosti, že som si dal záležať, aby bolo natreté všetko

Stránka 38 z 38 [ Príspevkov: 376 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 34, 35, 36, 37, 38

Obsah fóra » Pred stavbou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre