Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 112 z 113 [ Príspevkov: 1121 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 109, 110, 111, 112, 113  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Dlažba pri bazén
 Poslať Napísal: 08 Jún 2022, 08:36 

... rajdosic pravda pravda, lebo ono je aj tych vyrobnych procesov viacero a od toho sa potom aj odvija kvalita a vlastnosti tych dosiek... sikovne je to, ze su jednak vodeodolne a aj to, ze ten povrch je odolny, ze sa len tak lahko napriklad neosucha, neposkriabe... cize netreba sa bat nejak hoc aj stolicky suchat po podlahe, lebo povedzme, asi nie kazdy z nas stolicku pridvihne, ked si ide sadnut alebo sa postavit...

Poslať Napísal: 09 Jún 2022, 10:12 

osticak to ti ma nejak ani nelaka ta dlazba, preto som aj ten koberec navrhol ako riesenie, ale ked ani to nie je nic moc, tak neviem potom. a tie dosky, co sa spominali, to nepoznas? co som pozeral, tak na pohlad tiez nevyzeraju prave tak, ze by sa na nich nesmykalo, tak neviem, mozno zdanie klame.

Poslať Napísal: 13 Jún 2022, 08:53 

Ahoj stylo :) Veď to, že podľa mňa to lepšie vyzerá taký bazén, čo je v zemi. Lebo tie také čo len tak stoja, tak tie tak dobre nevyzerajú ani na pohľad. Všetko máme pekne porobené, tak nechcem, aby tam ten bazén bol ako päsť na oko :lol: Tak ďaleko ešte zatiaľ nie sme, že čím by sme ho zakrývali, však to až potom na jeseň bude treba asi riešiť, keď už sa tam nebude kúpavať, nie? Ale akože ak máte rady aj ohľadne toho, tak tiež si rada prečítam :idea: Takže hovoríte, že tá spoločnosť by nám vedela aj jedno aj druhé spraviť? No skúsim to teda pokukať, že ako to vyzerá vlastne, keď je to celé tak rovnako ladené ;)

Poslať Napísal: 15 Jún 2022, 09:16 

mirom všetko sa to odvíja od toho výrobného procesu, tam sa určujú všetky tie vlastnosti, ktorými budú dosky disponovať... akože viem, že na niektoré sa dá ešte dodatočne nejak naniesť nejaká ochranná vrstva alebo také niečo... ale lepšie je podľa mňa to, keď to už majú tie dosky v sebe od výroby...

Poslať Napísal: 20 Jún 2022, 08:02 

Mirom... vies mi aj nejak ozrejmit, ze co je to za vyrobny proces?.. v com je to odlisne od nejakeho ineho?... neviem, ze ako to chodi v tejto oblasti... cital som, ze vdaka tomu maju nejake lepsie vlastnosti, ale neviem co to obnasa..

Poslať Napísal: 21 Jún 2022, 10:53 

Myslím, že lepšie budeš mať ak si to skúsiš niekde na webe výrobcu alebo predajcu prečítať. Lebo tak či onak, tu by si mal len nejaké parafrázy z ich vyjadrení. Nemyslím, že je tu niekto taký, kto s tým prichádza do kontaktu pri výrobe alebo také niečo. Ale našiel som takýto fajný obrázok, kde máš popísané tie vlastnosti dosiek, možno to bude tiež užitočné.
Obrázok

Poslať Napísal: 22 Jún 2022, 09:25 

Mohol by si mi napísať, že kde si toto našiel? Rád by som si o tom prečítal niečo viacej. Vyzerá to vcelku zaujímavo, podľa toho, čo sa píše na obrázku. Tak by som si chcel doplniť informácie.

Poslať Napísal: 24 Jún 2022, 08:05 

Švagor nejaké štyri roky dozadu, asi tak to vychádza časovo, dával k bazénu dosky Timbermax. Nie som si na sto percent istý, či je toto ona podľa toho obrázka, to fakt sa v tom až toľko nevyznám, ale skús ich pozrieť. On najskôr od môjho otca vypytoval, či mu vie zohnať nejaké drevo, čo by mohlo ísť na tú podlahu, lebo kontakty a takto. Ale nakoniec nejak došli k tomu, že to drevo nebude zase tak ideálna voľba k tomu bazénu, keďže by tam je nonstop voda, vlhkosť a takto. Tak došli nakoniec tiež k týmto doskám, že to bude lepšia varianta.

Poslať Napísal: 29 Jún 2022, 11:09 

Ako sa to správa pri tom bazéne? To sa nejak nepoškodí, keď je to pri vode? Akože viem, že aj drevené podlahy sa dávajú, ale to si nechcem prestaviť, čo to musí všetko obnášať.

Poslať Napísal: 01 Júl 2022, 07:40 

Nemajú sa prečo poškodiť tie dosky pri bazéne. Však keby im niečo hrozilo, tak by sa nepoužívali aj pri bazény, no nie? Ono je najlepšie, keby si si ich mohla ísť pozrieť osobne, aby si videla, že čo je to vlastne za materiál. Dosky sú vode odolné, nenasiaknu vôbec, takže bezpečne sa dajú použiť aj takto.

Stránka 112 z 113 [ Príspevkov: 1121 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 109, 110, 111, 112, 113  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre