Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 17 z 18 [ Príspevkov: 171 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 14, 15, 16, 17, 18  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 02 Jún 2022, 06:16 

nataligregorova no to ti mozem aj za seba povedat, ze je to jednoducho top strecha alebo teda skridla. my mame na dome ackovu strechu ako v principe ta bola aj taka najjednoduchsia. byvame nie ze uplne na samote, ale nikomu zo susedov ta strecha nezavadzia takze aj to som rad, lebo teda nechcel som riesit este aj ohladom tohto nejake spory chapes.

Poslať Napísal: 06 Jún 2022, 09:14 

Ysjek aha jasne chapem :) Vies co my ackovu nechceme, budeme mat bungalov takze nieco akoze nie uplne rovne take taky zlaty stred do nazvem, neviem ti presne teraz z hlavy povedat aky bude mat sklon ale ved to by hadam nevadilo ci? Skridla moze ist snad okrem uplne rovnej na kazdy sklon.

Poslať Napísal: 09 Jún 2022, 06:26 

Ysjek neuveris ale akurat vcera som videl dom s brutalne spicatou strechou ale to bolo vidiet, ze uz ma riadne vela rokov za sebou a ci sa vtedy skor take robili to uz neviem ale bolo to uctyhodne sa na to pozriet ze ako sa to aj vtedy dala ta strecha polozit.
NataliGregorova my tiez mame bungalov a v pohode aj nam poradili a dali sme Tondach Engobu a zase tato skrila ide na vsetky stavby sikmych striech takze ak je tam nejaky sklon to si myslim ze nebudete mat problem :)

Poslať Napísal: 16 Jún 2022, 07:49 

nataligregorova ano je to tak, v principe ide na vsetky tie typy sikmych striech a teda pokial nechcete uplne rovnu tak smelo do toho :) teodor spomenul pekny typ, akurat teda je na vas s akou povrchovou upravou si vyberiete :)

Poslať Napísal: 20 Jún 2022, 06:35 

Teodor Majtlan a tato konkretna ktoru vam poradili, to je na vsetky typy striech co sa bungalovu tyka? Pripadne vies ci by sme si vedeli aj inaksiu zvolit, ci uz prevedenim alebo farbou :)

Poslať Napísal: 22 Jún 2022, 06:02 

NataliGregorova jasne to si vies vybrat aku chces, no teda asi samozrejme s ohladom aj na tip strechy. Mozno je lepsie si to dat cele aj nacenit a vyratat spotrebu materialu alebo teda v tomto pripade cela ta skridla aj s prislusenstvom, to sa uz potom lepsie orientuje.

Poslať Napísal: 27 Jún 2022, 06:36 

nataligregorova pozri vyberte si takú aká sa vám bude páčiť :) dokonca som už aj niekde videl, že žena s chlapom mali inú predstavu farebného prevedenia a nakoniec ho manželka prehlasovala :D takže vieš ako to chodí :)

Poslať Napísal: 28 Jún 2022, 07:08 

NataliGregorova pozri v princípe to máš za jedno, dobré je, ak ti teda môžem poradiť ak sa neviete rozhodnúť dajte si spraviť vizualizáciu. Fakt to pomáha, tiež sme to využili. Sebô8357 a čudujeme sa? :D Podľa mňa aj pre pokoj v rodine, ale vážne keď takto vieš že všetky sú kvalitovo fajn už len nejaká farba je fakt detail.

Poslať Napísal: 29 Jún 2022, 05:56 

delon1435 ale nemyslim si, ze pre pokoj v rodine :D myslis ze chlap by sa len tak rozhodol ze pusti taketo rozhodovanie len na zenu? ved tam ide o strechu ako fakt mozno len keby islo o vyber farby D:

Poslať Napísal: 30 Jún 2022, 11:26 

Teodor Majtlan tak super a čo povieš dobrá voľba nie? NataliGregorova neviem či som prehliadol ale tuším aj vy ste sa pre túto škridlu rozhodli, teda typ neviem aký presný alebo konkrétny ale reku už to máte poriešené hádam :)

Stránka 17 z 18 [ Príspevkov: 171 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 14, 15, 16, 17, 18  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 12 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre