Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 38 z 38 [ Príspevkov: 378 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 34, 35, 36, 37, 38

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Kvalitná sedačka
 Poslať Napísal: 16 Máj 2022, 12:13 

Olka da sa to tak povedat veru. vies co, to zatial ani nejak nie. odlozili sme ich s tym, ze ved okolo domu je stale co robit, tak sa uz len na nieco vyuziju. zase hned silou mocou sme ich minut nechceli, ked uz sa takto podarilo nieco usetrit. vidis to, musim ju nejak odfotit, alebo pohladam aspon na stranke u nich, ze ktora to je, aspon pre predstavu a mozno aj motivaciu pre niekoho.

Poslať Napísal: 25 Máj 2022, 08:08 

brado píše:
kubikj vies, ze si mal pravdu? boli sme a objednala sa kozena. moze byt, ze sme mali inu predstavu o tych kozenych sedackach, taky zastarany, ak rozumies, ako to myslim. lebo tie kozene sedacky nejakych 15 rokov dozadu zase za vela nestali si povedzme. tak som nevedel ani, ze co od toho cakat. ale vybrali sme a pomerne rychlo. teraz akurat len cakame na dodanie a mozeme to uzavriet.

vidis to, som to hovoril. hej no, lebo ked si predstavim tie kozene sedacky este ked som bol ako decko a porovnam si ich s tymi terajsim, tak to akoze neni o com. to si treba ist pozriet, ked sa neda osobne tak aspon na webe pozriet tu ponuku, aby sa clovek zorientoval, ze aj v tomto sa doba posunula a pokrocila. myslim, ze aj co sa tyka kvality tej koze samotnej, tak to bude rozdiel. este by som spomenul, ze nebolo by odveci, keby ste si rovno kupili aj take tie specialne cistiace prostriedky na kozu, nech vam vydrzi este o poznanie dlhsie taka ako v den dodania.

Poslať Napísal: 03 Jún 2022, 11:29 

Puka8815 ale prosím ťa, moja sestra, to je kapitola sama o sebe. Však už vyberala, keď som písal minule, už mala aj nejakú vyhliadnutú, ale potom si to zase rozmyslela. Takže stále ešte nekúpila. Musím jej spomenúť tú Eurosofu, nech vybehne sa aj tam pozrieť, len keď ona stále, že koženú nie, že látkovú. Však ale tam tiež majú aj látkové, nie Gazdíík?

Poslať Napísal: 03 Jún 2022, 12:29 

aliban7 len nech ide, my sme takto nejak pred rokom tiez boli pozriet v Bratislave v predajni a to bol priam az zazrak, ze ako rychlo sme sa s manzelkou na nejakej sedacke zhodli.

Poslať Napísal: 06 Jún 2022, 10:12 

aliban7 tiez som kupovala kozenu a podla mna ta starostlivost nie je nejaka narocna, alebo ze by ta koza nevydrzala dlho... samozrejme, zalezi kde taku sedacku budes kupovat, to si treba dat pozor aj pri vybere... kludne si popytat od predajcu aj nejake papiere k tej sedacke, kde sa docitas info rovno aj o kozi aka bola pouzivat... ale ked uz som spomenula tu starostlivost, tak to len raz za cas pretriem akoze od prachu, kludne vlhkou handrou alebo vlhcenymi obruskami... a asi tak dva tri krat za rok ju osetrim takym cistiacim, co je priamo na kozu, co som kupovala rovno na predajni spolu so sedackou...

Poslať Napísal: 10 Jún 2022, 09:43 

"ivulinkka12"
- pozeral som veru pozeral, aj som si našiel niečo, len by mi viacej pasovalo, keby bola o niečo lacnejšia. Prosto rozpočet nepustí, tak neviem, že či pozerať niekde inde alebo pozrieť nejakú menšiu, alebo čo spraviť. Lebo páčiť sa nám páči všetkým.

Poslať Napísal: 14 Jún 2022, 11:45 

Tak to veru neviem, či sa ti podarí s tým niečo vyčarovať, aby si ju kúpil lacnejšie. Možno keby mali nejaký výpredaj alebo dopredaj alebo také čosi. Však skús len tak zo srandy im napísať, že čo ti na to povedia, možno budú také niečo plánovať, alebo choďte pozrieť do predajne a tam sa na to priamo popýtať, možno, že by sa vám podarilo niečo vybaviť.

Poslať Napísal: 30 Jún 2022, 06:01 

roter, vies co, mozno aj ano... lebo co som ja kupovala sedacku, tak napriklad oni mavaju casto nejake akcie na sedacky... aj teraz nedavno, co bola vystava, tak aj v spojitosti s tym mali niektore sedacky v akcii... niekedy mavaju take, ze vikendove akcie... alebo ked sa meni ponuka, akoze ze sa dopredavaju starsie modely, aby sa uvolnilo miesto na nove a podobne... takze da sa, len treba si to odsledovat...

Posledné zvýraznenie urobil Soumynona dňa 30 Jún 2022, 06:01

Stránka 38 z 38 [ Príspevkov: 378 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 34, 35, 36, 37, 38

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre