Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 63 z 64 [ Príspevkov: 636 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 60, 61, 62, 63, 64  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Skúsenosti - ISOTRA
 Poslať Napísal: 13 Jún 2022, 07:36 

- Drigix - to by si aku dlhu potreboval az? podla mna je ta dlzka akoze taka, ze to aj malokto si da az taku spravit. ale ako vidim, tak vynimky sa najdu. no potom sa to riesi jednoducho, potom sa to robi tak, ze su to ako keby dve tie konstrukcie v jednej, ze sa to musi ako keby nadpajat, aby sa dosiahli pozadovane rozmery a aby to bolo stale stabilne a bezpecne.

Poslať Napísal: 13 Jún 2022, 08:57 

Ahoj Valentin :) Hmmm to zase neviem, že ako by to vyzeralo, keby je tá pergola zasklená. Nehovorím, že to musí byť zlé, ale to už by bolo akože na pevno, na stálo, že by sa to nedalo dať preč, nie? :?: Keď si to porovnám s tými roletami napríklad, že tie sa vytiahnu hore a je to také voľné a priechodné.

Poslať Napísal: 14 Jún 2022, 10:52 

Tak keď ju zasklíš, tak už s tým asi nič potom nespravíš. Ak chceš, aby to bolo priechodné, tak potom jedine niečo z toho tienenia tam dať. Ale nedával by som asi také tie klasické vonkajšie rolety, ale tie screenové skôr. Pri nich to fajn, že keď ich zatiahneš, tak ti nie je cez ne vidno, ale ty vidíš. Akože zvonka dnu vidno nie je, ale opačne áno. Aj voči susedom sledovačom ideálne, keď chceš mať súkromie, ale zase nechceš byť nejaká zabednená na tej terase.

Poslať Napísal: 15 Jún 2022, 09:37 

FrantisekMelicharrk, ten konfigurátor kde nájdem?.. to platí aj pre žalúzie?..

Poslať Napísal: 16 Jún 2022, 09:49 

Robino76 v podstate ktorékoľvek môžeš dať na rodinný dom. Ono keď si ich pozrieš podľa názvu, tak to začiatočné písmeno názvu vlastne označuje to, aký tvar majú tie lamely. Niektoré sú len ohnuté, iné také viac zalomené a podobne. Podľa toho sa rozlišujú aj vlastnosti tých žalúzií. To budeš mať lepšie, keď si to sám pozrieš, prečítaš, porovnáš, prípadne sa na to priamo opýtaš predajcu. Čo sa týka toho menšieho okna, tak ja by som dal aj tam. Keď už budeš dávať na celý dom, tak nech je to proste na celom dome a nie že bude jedno malé okienko vynechané.

Poslať Napísal: 17 Jún 2022, 10:51 

delar taka otazocka ohladne tych zaluzii, co si pisal. v tom sa akoze orientujem v tomto, co si napisal. ale zaujimalo by ma, ci je mozne ich pouzit aj ako tienenie na terasu, respektive teda na pergolu. aby som sa presnejsie vyjadril.

Poslať Napísal: 20 Jún 2022, 08:09 

Robino76... mozes sa pozerat na to z tohto pohladu, ze aby to vyzeralo nejak jednotne... vtedy by som bol za to, aby sa dalo to tienenie uplne vsade... ale skus sa na to pozriet z takeho pohladu, ze ci by tam to tienenie malo zmysel.. ci ho tam nutne potrebujes... alebo potom este sa da na to pozriet aj z financneho hladiska... v tom pripade by som skusil cenovu ponuku vratane maleho okna a bez, ze aky tam bude rozdiel...

Poslať Napísal: 20 Jún 2022, 09:32 

TDEAS jasné, to v pohode môžeš, ale na tvojom mieste by som vybral niečo trochu iné ako tie klasické vonkajšie žalúzie alebo rolety. Ja si takéto pergoly proste spájam s tými screenovými roletami, to mi tam tak viacej pasuje.

Poslať Napísal: 22 Jún 2022, 09:42 

NiktoNikto o konfigurátore viem o tomto https://www.artosi.sk/konfigurator Toto si myslel? Zvlášť na žalúzie asi nie je, alebo aspoň som na také niečo nenatrafil.

Poslať Napísal: 23 Jún 2022, 10:07 

to mi uplne pripomenulo, ked sme my riesili tieniacu techniku... my sme vtedy zhanali, ze od koho kupovat vonkajsie tienenie... dom bol este v stadiu hrubej stavby, takze toto som bol rad, ze sme to vcas zacali vybavovat, ze sme mohli dat tienenie aj skryte do prekladu.. akoz dali by sme aj tak, boli sme pren rozhodnuti, ze budeme davat vonkajsie, ale takto som radsej, ked sa to spravilo..

Stránka 63 z 64 [ Príspevkov: 636 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 60, 61, 62, 63, 64  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre