Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 31 z 33 [ Príspevkov: 328 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 26 Máj 2022, 08:25 

Marchelo33 co si pisal o tom poprepajani a aplikacii a tak dalej, tak to takto funguje len pri tom vonkajsom tieneni, alebo aj pri vnutornom sa da navolit takato moznost ovladania? Viem, ze pri exterierovom je to take uz celkom bezne, len toto mi teraz napadlo, ze ako to je v tom druhom pripade.

Poslať Napísal: 02 Jún 2022, 07:40 

Marchelo33 vieš ako, moderná doba, moderné riešenia. Jedno aj druhé je dobrá voľba si myslím, v oboch prípadoch to budeš mať nejak zabezpečené v prípade, že by sa odrazu to počasie zmenilo a bolo by treba konať.
Braco10 to je podľa čisto vec vkusu, že kto ich ako použije. Ja som len rozmýšľal nad nejakými možnosťami podľa toho, čo bolo spomenuté. Ale tak sú aj iné možnosti, ak tie japonské moc nepripadajú do úvahy.

Poslať Napísal: 03 Jún 2022, 10:28 

Tie plisse to sú čo zač? To je niečo podobné ako deň a noc, či ako sa to volá?

Poslať Napísal: 06 Jún 2022, 11:42 

To by som ani nepovedal, ze je to podobne... uz ked si to pozries podla obrazka napriklad, tak uvidis ten rozdiel... oboje su rolety, ale tak vyzera to uplne inak a inak sa to aj ovlada, inak to cele funguje... tazko to opisovat, to by boli litanie... hovori ti nieco Isotra?... cesky vyrobca kadejakeho tienenia... skus si dat ich web a tam si vies jedny aj druhe pozriet... a mas to ;)

Poslať Napísal: 07 Jún 2022, 09:28 

Mirom už sa ti niekto povenoval ohľadne toho tienenia DN? išiel som ti písať rovno odporúčanie na výrobcu/ predajcu, ale pozerám, že už tu niekto presne to isté spomenul, takže pozri koment vyššie nado mnou a s kľudom sa im môžeš ozvať. presne tá podmienka, čo si stanovil, že nech to je na mieru a nech je na výber z viacerých farieb by mohla byť splnená.

Poslať Napísal: 08 Jún 2022, 07:12 

Akože ako sa treba povenovať ohľadne toho tienenia? Poradiť, ozrejmiť čo je to zač? Isto lepšie dať si spraviť na mieru, už len z toho pohľadu, že v takomto prípade je široký výber farieb a dekorov tých látok kadejakých, čo sa používajú na výrobu tienenia.

Poslať Napísal: 09 Jún 2022, 07:14 

junior to na mieru hocijake tienenie by mi vedeli spravit?.. akoze nemam vybrate este nic konkretne, len aby som teda vedela, ze s cim by som mohla pocitat... lebo niektore okna su tak divne zrezane, ze to nie je presne take ako klasicke okna..

Poslať Napísal: 10 Jún 2022, 11:54 

pokial si budes davat robit tienenie na mieru, co teda v pripade exterierove je v kazdom pripade, tak nie je problem s tym, ako okno vyzera. teda pokial to nie su zase nejake sialenosti. preto hovorim, ze ak ide o exterierove, lebo niektore interierove vies aj v tych takych obchodoch so vsetkym kupit, kde ponukaju vsetko od drziaka na wc papier, cez obklady a podlahy az po lustre.

Poslať Napísal: 14 Jún 2022, 08:43 

Oliveer no to ani nie, ale tak predpokladám, že keď si ich pozriem, tak to tam všetko nájdem. Vďaka za tip aspoň teda. Bude lepšie, keď si to pozriem nejak na obrázku, lepšie sa to potom pochopí hádam.

Poslať Napísal: 15 Jún 2022, 07:57 

TDEAS ja som praveze tie vnutorne myslela... vonkajsie budeme riesit az potom na druhy dom, to ma este cas... toto by som k nasim potrebovala, takze nieco aj jednoduchsie na ovladanie, ziadne aplikacie ani nic take...

Stránka 31 z 33 [ Príspevkov: 328 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre