Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 44 z 45 [ Príspevkov: 450 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 41, 42, 43, 44, 45  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 10 Mar 2022, 11:54 

Ďakujem vám krásne za rady. Chceli sme si to sami všetko na stránke navoliť, ale potom nám prišlo šikovnejšie, keď si dohodneme stretnutie priamo s pánom. Takto sa lepšie podľa mňa dohodnúť nejaké detaily. Ale akože uznávam, že je to šikovné, že sa to dá priamo na nete riešiť, ale zase niet sa čo čudovať, moderná doba - moderné riešenia :)

Poslať Napísal: 27 Mar 2022, 10:51 

Trundzi a tak vybavil si aj bez toho. ale ako vravis, budes vediet do buducna. je ti to celkom zaujimave, vsak skus pozriet aj len tak nezavazne, ze jak to vlastne vyzera. kazdopadne hlavne je to, ze si vybavil.

Poslať Napísal: 14 Apr 2022, 10:55 

ako prebieha ten cely nakup u nich respektive teda objednavka? staci sa skontaktovat a podebatit, ako by som si co predstavoval? robi sa aj nejake zameranie alebo vizualicia? vedia mi aj oni nieco navrhnut, ci vsetko je tak, ako by som si ja povedal?

Poslať Napísal: 21 Apr 2022, 07:50 

Podľa mňa minimálne teda to zameranie sa robí. Však ako inak by ti vedeli niečo spraviť na mieru. Ako je samozrejme možnosť držať sa tým mier, ktoré zadáš, ale povedzme si, nie každý máme talent na takéto veci a nemuselo by to byť úplne presne. Takže to riešia tak, že na to zameranie prídu vlastne ku každému zákazníkovi dá sa povedať a potom následne od toho sa odvíja tá výroba a montáž.

Poslať Napísal: 02 Máj 2022, 09:27 

Ja som to mala napriklad tak spravene, ze som si nakreslila navrh, ako by som si to predstavovala... Pomerali sme si to vsetko doma a aj s tymi mierami sme im to zaslali, ze ako sa vyjadria... Tak sa ozvali, dohodli sme sa predbezne, ze co a ako, ze kedy by mohli teda este aj oni prist na zamerani, aby si to vedeli aj sami zamerat a aby sme sa dohodli na vsetkych tych detailoch...

Poslať Napísal: 17 Máj 2022, 17:03 

Severanka: to je podla mna uplne bezny postup, ako sa to zvykne robit. alebo teda ak nemas nejaku predstavu, ze aj cely ten navrh, ako by to malo vyzerat mozes nechat na nich.

Poslať Napísal: 20 Máj 2022, 09:57 

Spomeniem moju skusenost, co mam s nimi. Ked sme uz zacali konecne zariadovat dom, tak sme chceli mat proste vsetko tip top. Kamoska mi poradila na skrine jednu firmu, nazov presne uz radsej ani neviem, ale to bola neskutocna palka, co oni vyratali za skrine. Potom sme skusili aj v Samade si to dat nacenit a niekolko percentny rozdiel medzi tymi cenami.

Poslať Napísal: 25 Máj 2022, 11:06 

okrem tej ceny ste aj ine nieco brali do uvahy? lebo odvsadial pocuvam, ze zase netreba sa len tou cenou vysostne riadit.

Poslať Napísal: 02 Jún 2022, 11:48 

Gleb my napriklad aj to, ze ako je to s montazou, ci to vsetko oni vedia zabezpecit, napriklad aj dobu dodania sa oplati sledovat v dnesnej dobe, pretoze niektore tie spolocnosti ti povedia bez hanby, ze budes cakat aj tri mesiace. Tak to je akoze dost si myslim, my sme cakali nejakych 16 dni tusim, tak to vychadzalo, ze cca pol mesiaca.

Poslať Napísal: 19 Jún 2022, 03:04 

severanka ten navrh si im poslala na mail iba hej? to stacilo, aby ste sa dalej dohodli? lebo vaham, ze ci to riesit takto mailami alebo by bolo sa lepsie stretnut. len zase nemam to uplne, ze blizo, to by som si musel rozplanovat cely den pomaly, aby som sa tam mohol zastavit. pri tomto mi napada otazka, ze ci vlastne teda nebude ta vzdialenost potom problem tiez aj z ich strany nahodou.

Stránka 44 z 45 [ Príspevkov: 450 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 41, 42, 43, 44, 45  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre