Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 22 z 22 [ Príspevkov: 213 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 18, 19, 20, 21, 22

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Sedačky Eurosofa
 Poslať Napísal: 19 Apr 2022, 11:04 

Gojika myslis, ze by to bolo lepsie? ako je pravda, ze vyuzitie by to malo asi lepsie ako samostatne kreslo. vyskusam teda aj toto este pozriem, lebo priznam, ze zatial som nie, zatial som sa zameral cisto na tie kresla teda. alebo to spravim tak, ze sa tam proste vyberiem a uz nieco priamo na predajni vyberiem. lebo vsak ako pekne veci maju v ponuke a co som sa docital tuto, tak aj kvalitne. cize zle sa vybrat neda, ide len o to, komu sa co paci.

Poslať Napísal: 04 Máj 2022, 08:27 

@pamec aj ked mas nejaku predstavu, ze co by si chcel, tak nie je na skodu pozriet si aj ine moznosti... nevies, moznoze ta oslovi nakoniec nieco uplne ine a este budes rad, ze si sa tomu vyberu trochu aj povenoval...

Poslať Napísal: 13 Máj 2022, 10:48 

Pattricia no veď ako hovorím, že novú sedačku sme chceli, ale zase ten rozpočet bol taký, že nemohli sme si dovoliť hocijakú. Takže fakt dobre sme pochodili by som povedal. Ale hej hej, tú sme aj zobrali, ale kým sme to všetko prešli, tak niekoľkokrát sme zmenili názor, ale nakoniec sme ostali pri tej pôvodnej.

Stránka 22 z 22 [ Príspevkov: 213 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 18, 19, 20, 21, 22

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre