Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 119 z 119 [ Príspevkov: 1187 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 115, 116, 117, 118, 119

Autor Správa
 Poslať Napísal: 10 Máj 2022, 08:28 

NiktoNikto kolko priestoru to asi tak vyzaduje? montaz sa da aj dodatocne? netreba to hned pri kupe kotla riesit, ci? nekupoval som to, ale rozmyslam, ze je to celkom sikovne.

Poslať Napísal: 11 Máj 2022, 11:11 

... Žanettka pokročili ste nejak?... Ono sa to možno zdá, ale zase tie kotle nezaberajú nejak veľa miesta... Tisíc litrová nádrž znie už na počutie, že je to objemné, to áno... Ale napríklad keby sa ti tam táto nezmestila, tak sú aj menšie na výber... Vieš napríklad skombinovať aj dve menšie, to by si možno lepšie vedela pomestiť do kotolne... Ste to aj nejak vymeriavali alebo?...

Poslať Napísal: 12 Máj 2022, 09:55 

random810 kamarát, tak to ja presne zase neviem takto povedať, akú veľkú technickú potrebuješ na to, aby sa to zmestilo... skús pozrieť na webe Atmosu, oni majú fajne rozpísané takéto veci aj parametre... montáž sa dá jasné, že aj dodatočne riešiť, len to by som si tiež na to prizval nejakého technika a nepúšťal sa sám do toho... lebo to proste nechceš tam niečo zle spraviť...

Poslať Napísal: 12 Máj 2022, 10:42 

NiktoNikto keď si to tu spomenul, tak som si normálne pozrel ten ich web, že čo tam je nové, sto rokov som to nepozeral. A to ti hneď info, že taká hala, také školiace centrum a múzeum a neviem čo kadečo. Aj že kam všade exportujú. Akože kopec takýchto zaujímavostí.

Poslať Napísal: 13 Máj 2022, 08:36 

Rybak tá akumulačka čo hovoríš, tak to sa podľa niečoho rozhoduje, že akú vybrať, reku či je to nejak predpísané, že k akému kotlu má ísť aká alebo je to v podstate jedno?

Poslať Napísal: 17 Máj 2022, 10:39 

... ano, mas to predpisane pri kazdom kotly, ale to je v podstate viac menej nejake odporucanie... napriklad ked mas napisane, ze by si tam mal mat tisicku akumulacku, ale z nejakych dovodov to nie je mozne, napriklad, ze sa ti nezmesti, tak da sa to riesit aj tak, ze sa da mensia, pripadne dve mensie, ak by sa to voslo... zakazdym sa da najst nejake riesenie... najlepsie poradit sa priamo s vyrobcom alebo predajcom....

Poslať Napísal: 18 Máj 2022, 10:00 

Braco10 ani moc nie, keď mám pravdu povedať. Akože pozerali sme niečo, ale že by sme vybrali, čo sa bude objednávať tak to nejak nie. Keď spomínam to objednávanie. Tak potom sa ako dlho naň čaká? Aká je tam dodacia doba? Nemerali sme nijak, som povedala toto, čo ste mi písali, že priestor nie je problém, že zakaždým sa to dá vymyslieť, tak to sme neriešili viacej.

Stránka 119 z 119 [ Príspevkov: 1187 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 115, 116, 117, 118, 119

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 11 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre