Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 111 z 111 [ Príspevkov: 1106 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 107, 108, 109, 110, 111

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Dlažba pri bazén
 Poslať Napísal: 05 Máj 2022, 11:43 

...Rajdosic hej hej presne... To máš pravdu, že toto je asi také najčastejšie porovnávanie... To asi aj preto, že na pohľad to je dosť podobné.. A zase keď niekto rozmýšľa nad drevom, tak je dobre zvážiť aj takúto možnosť akou sú drevoplastové dosky...

Poslať Napísal: 06 Máj 2022, 09:46 

NiktoNikto... to ti je celkom zaujimave potom, dost siroke vyuzitie to ma potom... a to su teda uz potom take lepsie odolnejsie nejake?... aj sa treba o to nejak starat?... akoze natierat a tak?... lebo tym vyuzitim mi to dost drevo akoze pripomina, tak reku ci aj z tejto stranky je to teda podobne...

Poslať Napísal: 11 Máj 2022, 09:16 

OliverZH dlažba je tiež možnosť, len tam sa moc nedá spoľahnúť na to, že či ozaj bude protišmyková. Koľkokrát sa to síce uvádza, ale potom napríklad na ďalší rok, keď si prejde tá dlažba dažďami, mrazmi a podobne, tak ako keby sa stratil ten efekt a je ako aj každá iná. Akože súhlasím, že keď pri bazén, tak protišmyková podlaha. Ale tá dlažba, no neviem, tadiaľ podľa mňa cesta nevedie.

Poslať Napísal: 12 Máj 2022, 09:45 

jarik47 no áno, sú, keď to porovnáme s tými nejakými najlacnejšími, čo už po prvom daždi a po prvom lete nevyzerajú ako na začiatku, tak to rozhodne sú... práveže netreba sa o to ani starať... v tom je to čaro... ako z nich spravíš podlahu, dajme tomu, tak tak ju tam budeš mať bez starosti, že by si ju musel natierať a podobne sa o to starať ako by to bolo keby v prípade drevenej podlahy... je pravda, že na pohľad je to dosť podobné, ale to je asi tak všetko, čo majú tieto materiály spoločné...

Poslať Napísal: 13 Máj 2022, 08:32 

Jarik47 nech sa ti paci, kludne sa pytaj, na toto ti ale odpovedal miesto mna uz NiktoNikto ako pozeram. Len by som teda dodal, ze to, ze sa o ne netreba starat, akoze ked sa bavime o tej udrzbe, natierani a takychto veciach, tak to je vdaka vyrobnemu procesu, ktory vyuzivaju pri ich vyrobe. Tiez mi to bolo sprvoti zvlastne, ze je v tom nejaky rozdiel, nejake ine postupy a podobne, ale je to tak. Preto sa da povedat, ze su kvalitnejsie.

Poslať Napísal: 16 Máj 2022, 09:39 

braco10 tak ano, lebo na pohlad je to velmi podobne. a ono aj tie drevoplastove dosky obsahuju nejaky podiel dreva. ale zalezi od vyroby, od toho vyrobneho procesu, aky sa pouzije. od toho sa potom odvijaju vlastnosti a aj zivotnost dosiek a na zaklade toho davaju spolocnosti na produkty aj zaruku.

Stránka 111 z 111 [ Príspevkov: 1106 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 107, 108, 109, 110, 111

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre