Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 26 z 26 [ Príspevkov: 255 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 22, 23, 24, 25, 26

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: oplotenie pozemku
 Poslať Napísal: 09 Máj 2022, 09:26 

"dryto"
- to mi presne napadlo, keď si písal tie fľaky, že okej, ale čo také mastné fľaky napríklad. Ale tak pokiaľ sa to nevsiakne nejak do tej dosky, tak hádam s tým nie je problém, že to pôjde ľahko odstrániť. Lebo to by bola škoda, keby tam ostali fľaky po niečom. Ale keď to mám nejak zhrnúť, tak 25 rokov záruka je veľmi slušná.

Poslať Napísal: 10 Máj 2022, 08:01 

eriksimal to si celkom neviem predstavit, ze by sa narocky nechavali pri podlahe medzery medzi doskami. preco by to niekto robil? vsak to uklas proste hned vedla seba jednu za druhou, aby si mal tu medzeru medzi nimi minimalnu. pri tychto wpc to je tak, ze je ta medzera este mensia ako napriklad keby si robil drevenu podlahu. prirovnava sa to k tomu, ze ani minca ti neprepadne tadial.

Poslať Napísal: 12 Máj 2022, 10:39 

Sonii tak to som rád, že moja rada padla na úrodnú pôdu. Hej hej, to som aj dávnejšie hovoril niekomu, že toto je tam fajn u nich, že aj vonku majú ukážky, tak je to také autentickejšie, že ako to počasie a všetko vplýva na tie dosky. Lebo iné je pozerať len dosky niekde v obchode pomaly zabalené v krabiciach a iné, keď si to vieš aj takto pozrieť.

Poslať Napísal: 16 Máj 2022, 11:06 

random810 skôr to aké robiť medzery na plote medzi doskami sme sa nevedeli dosť dlho rozhodnúť, že ako ich tam budeme dávať. že či horizontálne alebo vertikálne. nakoniec sme to tak vymysleli, že sa dali horizontálne a ešte sa použili aj z jednej strany pri terase ako slnolam? je to správny názov? ale tam vlastne išli s väčšími medzerami a v miernom náklone.

Poslať Napísal: 17 Máj 2022, 08:53 

olivergrznar3 slnolamy z wpc spravit? tak to by mi asi nebolo napadlo ich aj takto vyuzit. to si niekde videl takto, ci vlastny napad?

Stránka 26 z 26 [ Príspevkov: 255 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 22, 23, 24, 25, 26

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre