Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 10 z 10 [ Príspevkov: 98 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Autor Správa
 Poslať Napísal: 14 Apr 2022, 06:37 

NataliGregorova inak to kreslo, riadne sa mi paci ta latka, to keby bola taka sedacka, ze som k nej vedel doladit aj taketo nieco, to by vyzeralo podla mna riadne super.

Poslať Napísal: 21 Apr 2022, 06:45 

Lukky a ty si to vlastne ako poriesil? Boli ste pozerat nejake, teraz sa priznam ze mi vypadlo, ci zhanate kreslo alebo gauc. Lebo si tam spominal ze zena ma rada kreslo, ze na citanie alebo tak. Reku ako ste pokrocili.

Poslať Napísal: 27 Apr 2022, 06:40 

Andrej33 a aj vlastne hladate kreslo alebo nejaku sedacku? Lebo neviem ci som prehliadol lebo teda si napisal, ze kreslo by sa pacilo tvojej zene, tak reku ako ste na tom. My sme tiez zvazovali zatial do hostovskej nejake dat, len to treba este vymysliet ze ake a ako ho tam napasovat :D

Poslať Napísal: 02 Máj 2022, 07:09 

horolezec34 a v hosťovskej už máte nejaký nábytok? teda skôr by ma zaujímalo, či už ju máte zariadenú ale to ešte len plánujete, lebo si napísal že nevieš ako to tam napasovať :D tak reku ako to je, i keď si myslím, že kreslo šupneš hocikam či?

Poslať Napísal: 04 Máj 2022, 06:57 

Inak takéto zariaďovanie, to je presne pre moju ženu, ona sa v tom vyžíva keď môže dať niečo do poriadku, nábytok rôzne doplnky :D To s už aj rád celkom, že doma máme všetko na poriadku, že nemôže až tak vymýšľať :D

Poslať Napísal: 06 Máj 2022, 07:08 

Lukky tak da sa vybrat z roznych vies ako :) Staci sa len ist pozriet bud do predajne alebo na webe. Mne sa toto pacilo, lebo som chcela mat v izbe taky konkrast troska :) Horolezec34 podla mna je najlepsie vybrat take, ake ti na prvu supu padne do oka :) Vsetko ostatne je uz len vymyslanie, a ako sa hovori aj tak sa vratis k tomu co sa ti pacilo na zaciatku :)

Poslať Napísal: 17 Máj 2022, 06:12 

Lukky presne tak, da sa vybrat z viacerych typov, ci uz farebne alebo materialovo. To sme aj my riesili, ze teda aku si chceme vybrat, kedze ja a manzel mame v tomto trosku odlisny vkus, jemu sa pacia velke tmave sedacky a ja skor preferujem svetlejsie :) no a aha ako sme sa dohodli mame takuto nadheru od nich :)
Obrázok

Poslať Napísal: 18 Máj 2022, 06:14 

rebeka29 veľmi peknú ste vybrať, presne ako si napísala, taká príjemná svetlá, haha tak to ste riadne spravili kompromis, ako to aj býva väčšinou že muž chce niečo iné žena niečo iné a nakoniec sa vyberie a rozhodne pre to čo chce žena všakže? :D

Stránka 10 z 10 [ Príspevkov: 98 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre