Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 8 z 10 [ Príspevkov: 99 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 28 Jan 2022, 07:23 

tak to je super. vlastne si staci len vybrat a pockat kym mi ju dovezu.
dero to akoze myslis tak, ze podla rozlisneho povodu krajiny by dana sedacka mala byt v inej kvalite?

Poslať Napísal: 31 Jan 2022, 10:41 

Sršiak_pipo a odkiaľ si plánuješ vybrať? Inšpiruj ma trochu, lebo zrejme to potrebujeme. U nás mala žena podmienku, aby bola na vyšších nohách, kvôli upratovaniu a tak. Reku ok ale ja mám zase podmienku, aby nebola obrovská :D Snáď by sme to vedeli zosúladiť.

Poslať Napísal: 02 Feb 2022, 07:55 

dero hej, tiež si myslím, že je to, čo sa týka dodania úplne v pohode. ale kdeže, to je vyslovene len podľa pôvodu stanovený približný termín doručenia.
coky a už ste skúšali aj niekde pozerať podľa týchto podmienok?

Poslať Napísal: 03 Feb 2022, 10:42 

Peter Slaf. super, tak diky za rady. Predsa len radšej sa spýtam, lebo ako aby som bol v obraze keďže je široká ponuka a jednotlivé sedačky majú iný pôvod krajiny. Už sme si to doma aj premysleli a išli by sme do koženej sedačky v nejakej príjemnej zemitej farbe nejaká hnedá svetlo hnedá keby bola. Len ešte otázka, vieš aká to je kvalita kože? Môžem sa spoľahnúť, nie aby mi časom dopraskala?

Poslať Napísal: 07 Feb 2022, 08:20 

tak za mna je najdolezitejsie si stanovit to, aky bude mat material, aka bude celkova kvalita, rozmery a potom farba. myslim si, ze v takychto veciach, alebo v takychto typoch nabytku je lepsie zainvestovat, alebo si priplatit a vediet ze mi fakt vydrzi niekolko rokov. coky uz tu padli nejake typy, tak skusim pozriet a potom ti napisem, ze odkial si vyberieme :)

Poslať Napísal: 15 Feb 2022, 08:26 

super som rad, ze riesite sedacky. u nas padla tato otazka a teda zrejme budeme co chvilka nejaku zhanat. mate tip, kde sa oplati ist pozriet aspon ked tak predbezne nech mam prehlad?

Poslať Napísal: 16 Feb 2022, 08:04 

dero tak teraz si myslím, že už sa celkovo vyrábajú sedačky z kvalitnej kože, vieš aby si na ňu hneď každý nedával nejakú prikrývku aby to nechladilo alebo čo, takže kľudne, veď ale to by si sa hádam keď tak aj v predajni informoval.
sršiak_pipo jasné daj vedieť, tiež som zvedavý, že čo nakoniec vyberiete :)
cugac no tak na začiatok by bolo asi fajn vedieť, že akú konkrétnejšiu predstavu máte, lebo toto je taká široká informácia.

Poslať Napísal: 18 Feb 2022, 07:51 

peter Slaf. vidis a to som nevedel, ze treba mat aj co sa tyka tohto presnu predstavu, skor by som cakal ze je to o tom, aka sa mi zapaci taku zoberiem :) ale tak zbezne by som povedal, ze aby nebola ani prilis mala a ani prilis velka, chceme ju dat do priestoru a nie ku stene takze aby sa dala aj obchadzat a materialovo a co sa tyka farby to nam je zatial jedno.

Poslať Napísal: 22 Feb 2022, 07:50 

Obrázok
peter Slaf. no tak pozri :) a vdaka za tip na predajnu, boli sme pozriet aj osobne, lebo ved aj zena si chcela vyskusat aj material aj farebne vidiet a podobne a vybrali sme tuto :)
cugac a chcete klasicku napriklad L alebo U alebo nejaku kombinaciu s taburetom alebo fotelkou?

Poslať Napísal: 24 Feb 2022, 08:44 

srsiak_pipo no tak poviem ti, ta je paradna :) fajn inspiracia. ale hej suhlas, je lepsie si ist pozriet do predajne asi, kde to vidis aj na vlastne oci, co je to za material a tak celkovo. a uz ju mate doma ci cakate na dovoz ci ako to funguje?

Stránka 8 z 10 [ Príspevkov: 99 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre