Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 39 z 50 [ Príspevkov: 500 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 50  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 18 Jan 2022, 12:41 

jasn, ze hej, preco by nemohla. je to podla mna este lepsie ako krytina, hlavne teda kvoli vahe plechu. nebude tak samotnu stavbu zatazovat. takze za mna proste super volba

Poslať Napísal: 19 Jan 2022, 08:20 

Vieš čo Karol, čo sa týka tej záruky, tak to je rozdelené do takých dvoch kategórií, že na čo akú záruku poskytujú. Zvlášť je to na prehrdzavenie a zvlášť na farbu a tak, to majú tuším označené ako farebnú stálosť.

Poslať Napísal: 19 Jan 2022, 11:25 

"Eriksimal"
- aj si bol už niečo pozerať, či len takto si robíš prieskum? Myslím, že keď v tom máš takto mierne hokej, že by bolo asi lepšie, keby si skočil k nejakému predajcovi sa rovno na to opýtať. Ten by ti vysvetlil, že čo treba, čo nie. To ideš akože úplne novú strechu robiť, či meniť starú krytinu za novú?

Poslať Napísal: 20 Jan 2022, 11:08 

Gomez hej hej, skrz to mi to napadlo vlastne, že tá váha by tam mohla byť prijateľná, keďže plechová krytina je ľahká. Len potom mi napadá ešte taká otázka, že či to nebude hlučné, keď bude pršať alebo fúkať silný vietor napríklad.

Poslať Napísal: 20 Jan 2022, 13:03 

jurij54 dobre hovoris, len by som este k tomu dodal, ze si to treba sledovat, lebo nie pri vsetkych modeloch to musi byt rovnako. a aj na tieto dve veci, co si spomenul, tak je ta zaruka rozna. tam sa da vyberat z troch moznosti, akoze z troch dlzok zaruky. uz keby sa pustam do vymeny strechy, tak by som si zvolil asi tie najvyssie.

Poslať Napísal: 20 Jan 2022, 17:46 

sam mam plechovu strechu a aj obytne podkrovie a ako nemozem povedat, ze by som pri silnom dazdi nic nepocul, no rozhodne to nie je taky hluk, co by sa nedal vydrzat

Poslať Napísal: 21 Jan 2022, 08:28 

Matias0 ak môžem pár otázok, tak akú si si dával krytinu a kedy? Akože od akého výrobcu mám na mysli. Dôležité je aj to, kto ti to bol robiť, či si si to sám ako lajk alebo normálne strechári. Osobne by som si netrúfal na to robiť sám celú strechu, keď s tým nemám predošlé skúsenosti. Možno v tom by mohla byť chyba, že sa tam nespravila všetko tak, ako sa malo.

Poslať Napísal: 23 Jan 2022, 12:13 

co sa tyka kladenia krytiny, tak to som si sam nerobil. predsa len stracha chrani dom a tak ju teda potrebujes mat spravenu poriadne, ako ma byt. takze som mal na to firmu. a co sa plechu tyka, tak ruukki. popravde som inak ani nepremyslal, ponukali vela benefitov, takze nebolo o com

Poslať Napísal: 24 Jan 2022, 11:14 

Matias0 tak ale ani ten dom samotný netreba odfláknuť, no nie? Však od toho sa odvíja aj tá strecha ako bude spravená. Ono to všetko spolu súvisí. Najlepšie mať spravené všetko poriadne a isté veci nechať aj na odborníkov, čo sa montáže týka. Čo sa tej krytiny týka, tak súhlasím s týmto tvrdením. Spoločnosť, čo spomínaš je proste taká zaručená istota a kvalita v tomto odvetví. Fungujú už dlhé roky, tí už musia mať kvantum zákaziek na konte. Ohľadne tých benefitov máš čo na mysli teraz.

Poslať Napísal: 24 Jan 2022, 13:05 

no myslel som na zaruku, povrchovu upravu a aj na to, ze vsetko co k tej krytine potrebujes - zlaby, sneholamy, proste vsetko vies kupit na jednom mieste a aj su ochotni vypocitat presne kolko coho budes potrebovat

Stránka 39 z 50 [ Príspevkov: 500 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 50  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 13 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre