Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 50 z 61 [ Príspevkov: 605 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 61  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Skúsenosti - ISOTRA
 Poslať Napísal: 18 Jan 2022, 11:03 

brayer tu pergolu, co spominas, tak to mate tiez od Isotry riesenu? teda aspon tak tipujem, kedze sme tu v takej diskusii.

Poslať Napísal: 19 Jan 2022, 10:06 

brayer no a tie bioklimaticke si neskusal pozerat? tie su take moderne a aj ked si tam vsimam, tak vyzera ze aj dost oblubene, ze pomerne dost vela ludi si ich dava teraz robit. mne sa na tom paci aj to, ze si vies aj ovladanie vybrat aj na dialku aj kadejake, co neviem, ci sa da pri tych drevenych nejak potom pohybovat s tou strechou.

Poslať Napísal: 19 Jan 2022, 11:17 

"Gazdíík"
- čože ste kupovali darom? Nebodaj nejaké tienenie? To som ešte nepočul, že aj takéto veci by si ľudia darovávali k sviatkom.

Poslať Napísal: 20 Jan 2022, 07:52 

LT-tomas ale hej normálne tienenie sme kupovali. Prečo? Sa ti na tom niečo nezdá? Podľa mňa je to fajn riešenie. Však radšej takéto niečo praktické a užitočné, že viem, že sa to niekomu zíde. Nemyslím si, že dary majú nejaké obmedzenia. Nám to všetkým takto vyhovovalo.

Poslať Napísal: 20 Jan 2022, 11:04 

Spaciir to sme sa asi trošičku nesprávne pochopili. Ja totižto len zháňam nejaké info ohľadne tej pergoly. Ale áno, pozeral som aj od nich, čo ponúkajú. Však preto sa aj v takejto téme na to pýtam a skúšam získať čo najviac info o tom aj takýmto spôsobom teda.
Random810 skúšal skúšal, akurát som to tu písal vyššie. Akože keď ti mám povedať, mne sa to pozdáva. Ale rád by som si vypočul aj názor niekoho, kto už má niečo také doma. Lebo iné je si o tom len čítať také tie odbornejšie veci a iné, keď ti niekto povie svoju skúsenosť.

Poslať Napísal: 20 Jan 2022, 12:56 

brayer no ved jasne, tomu rozumiem. alebo mi napadlo proste ist k predajcovi a aj tam sa skusit na to popytat. ako uplne naj by bolo, keby sa to dalo aj ist niekam pozriet. ale to neviem, ci prave takto pergoly budu mat vystavene niekde.

Poslať Napísal: 21 Jan 2022, 08:42 

Gazdíík však podľa dobre vymyslené. Žena so sestrou takto svokre kupovali mixér nejaký, že sa poskladali a dávali jej ho k vianociam. Však keď človek nič iné nepotrebuje, tak radšej takýto praktický dar než nejakú zbytočnosť.
Radain tie klasické moc nechcem, tie sme mali, keď som bol ešte fagan a mám na ne nejak averziu alebo čo. Viem, že teraz sú už kadejaké také nové, s kadejakými funkciami. Skúsim pozrieť ešte tie vertikálne, čo si spomínal, ale zatiaľ to vyzerá na tie deň a noc.

Poslať Napísal: 21 Jan 2022, 10:11 

Brayer tak potom jedine také hliníkové alebo tie kadejaké. Však pozri tie pergoly, čo si aj hovoril, že táto spoločnosť vyrába. Ja som si to pozrel len tak zbežne, keď už je o tom reč a podľa mňa sú dosť v pohode. Také moderné je to tienenie na streche a aj ovládanie si vieš k tomu dať podľa vkusu.

Poslať Napísal: 24 Jan 2022, 11:09 

Random810 akože to neviem ani ja, ale viem napríklad, že aj ploty mávajú vystavené, tak možno aspoň nejakú menšiu ukážku by mohol mať nejaký predajca k dispozícii. To by som musel asi konkrétne hľadať. Na začiatok by mi postačil úplne aj nejaký ten predajca, kde by som sa mohol na to ešte viacej popýtať.
Volak38 jasné jasné, tie už mám pozreté. Vlastne u nich som si ju aj prvý raz pozeral a to ma tak nejak inšpirovalo, že by som takéto niečo prijal.

Poslať Napísal: 25 Jan 2022, 07:47 

brayer jaj takto, neviem preco som to teda opacne pochopil. ale tak nevadi no. a uz sa ti podarilo zistit nejake informacie, co by ti pomohli pri rozhodovani sa? akoze popravde takuto pergolu doma nemame, ziadnu nemame, ale tak rad sa poinformujem a ziskam rozhlad aj o novych veciach.

Stránka 50 z 61 [ Príspevkov: 605 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 61  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre