Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 22 z 26 [ Príspevkov: 257 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: oplotenie pozemku
 Poslať Napísal: 04 Jan 2022, 12:18 

@random810 aha takto to funguje... a vedel by si mi dat nejaky kontakt na tu firmu, co si od nej ty kupoval?.. ze by som im skusila zavolat alebo napisat a tak sa nejak poinformovat?..

Poslať Napísal: 11 Jan 2022, 10:34 

"dryto"
- dosť zaujímavý názov, akože fakt som nevedel, že akú farbu si mám pod tým predstaviť presne, som si to pozrel a vybavené. Jaj tak, že proste sa neopiera doska o dosku, ale je medzi nimi priestor. Vidíš, to by mi nenapadlo takto spraviť, ja by som ich pasoval na seba.

Poslať Napísal: 12 Jan 2022, 08:27 

spaciir no ved jasne, ono tie dosky asi nie su vahovo nejak tazke, nie? a aj si si to uz porobil, ci kedy to planujes? reku ci nevadi zima alebo take cosi. dobra poznamka kazdopadne, hodi sa sem pisat aj take postrehy.

Poslať Napísal: 12 Jan 2022, 11:09 

Random810 zaujímavá skúsenosť si myslím. A čo sa týka počasia a takto, tak si nepostrehol, že by to malo na tie dosky nejaký vplyv?

Poslať Napísal: 13 Jan 2022, 13:31 

sonii vidis to, teraz som sa zbadal, ze ja ti radim a vypravam a pritom som ti este nespomenul nazov spolocnosti. tak teda je to Elmar, co mam ja s nimi skusenost. kontakty tu rozpisovat radsej nejdem, neviem, ci to nie je v rozpore s niecim nahodou, ale ked si zadas nazov do vyhladavaca, tak ti to hned najde a potom uz len si kliknes na stranke na kontakty a mas to.
delar zatial ich nemam tak dlho, aby som to mohol posudit si myslim, ale co mi hovorili a aj co som si precital, tak su odolne voci vplyvom pocasia. pouzivaju sa exterieri, tak myslim, ze sa pocita s tym, ze budu celit aj horucavam aj mrazom.

Poslať Napísal: 14 Jan 2022, 12:24 

LT-tomas preto som sa aj cudoval, ked som ti to mal napisat takto presne. Len ono je to taky odtien, ze to sa aj dost tazko opisuje. Takto si si to mohol aspon pozriet, ze aka presne to je. Ono je vela moznosti ako sa to da spravit. My sme to mali takto vymyslene uz od zaciatku. Ale keby si sa chcel inspirovat, tak na webe maju k nahliadnutiu celkom dost fotiek svojich prac.

Poslať Napísal: 18 Jan 2022, 10:47 

eriksimal ale nie, kdeze, to aj sam clovek zvladne povykladat. nie je to nic narocne. akurat len ze toto oni nemaju zahrnute v ramci sluzieb. ale ked je chlapik ochotny, tak pomoze, mne to aspon v aute tak podaval na kraj, aby sa to dobre vykladala, ale domov som si to uz ja ukladal sam. no pravda, uz je aj porobene. ked boli take tie teplejsie dni, tak som to vyuzil rovno. nech mi dosky zase doma zbytocne nestoja. zima vobec neprekaza, vsak su urcene do exterieru, takze tam sa rata aj s minusovymi teplotami.

Poslať Napísal: 19 Jan 2022, 10:03 

sonii este raz ti pisem, teraz akurat pozeram, ze som sa v tom nejak zamotal. tak uvadzam na spravnu mieru a ide o Timbermax. oni sa venuju tymto wpc doskam, ktora pouzivaju aj ako oplotenie, ze si ludia z nich davaju robit ploty a samozrejme teda aj tie ine veci, ako podlahy a tak dalej.

Poslať Napísal: 19 Jan 2022, 11:10 

"dryto"
- keď hovoríš, že veľa možností, tak mi napadlo, že vlastne sa môžu tie dosky ukladať nielen horizontálne, čo je asi tak viac v obľube a také tradičnejšie, ale išlo by to aj tak, že by sa vertikálne, dali nie? Však keď si tak zoberiem ploty, že ako kadejako sa robia, tak by to aj takto mohlo ísť. Nie je to tam nejak akože zadané, že takto a takto to musí byť, či?

Poslať Napísal: 20 Jan 2022, 09:01 

@random810 jej super, tak ja by som rovno im skusila napisat a sa na to opytat... som si citala o tych wpc doskach a to ti dobre znie a aj vyzera na tych obrazkoch... maju aj nejaku predajnu alebo showroom, ze kde sa to da ist pozriet aj osobne?.. lebo predsa len nazivo to bude take lepsie vidiet...

Stránka 22 z 26 [ Príspevkov: 257 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre