Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 29 z 32 [ Príspevkov: 311 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 17 Jan 2022, 08:28 

Lukky podla coho? Tak my sme toho obiehali samozrejme viac, ci uz kamenne predajne alebo sme si aj na nete hladali inspiraciu, kde by co mohli mat podla nasich poziadaviek, ale tuto predajnu nam poradil kamos, tak sme sli pozriet a super az tu sme nasli taku aka sa nam pacila. Ono podla mna je tiez ok si spravit taky prehlad, kde sa co ponuka aby si vedel.

Poslať Napísal: 27 Jan 2022, 08:43 

Napriklad u mna je to tak, ze nemam velmi rad hladanie na internete. U mna je to strata casu, radsej pojdem aj viackrat do predajni, aby som si osobne vyskusal, spytal sa co potrebujem a tak. A aj podla toho sa viem potom lahsie rozhodnut.

Poslať Napísal: 31 Jan 2022, 08:05 

boihus ale predpokladam, ze tam nemaju asi vystavene vsetky ktore ponukaju ci? treba si radsej pozriet dopredu na nete?
jullo80 lebo ako jasne, treba si vyskusat pohodlie a tak, len si myslim, ze clovek ked ma presnejsiu predstavu, sa lepsie radi aj s predajcami.

Poslať Napísal: 01 Feb 2022, 08:36 

Boihus hej jasne chapem. Tak ono je asi aj dobre, ked si toho mozes pozriet viac, co maju jednotlive predajne aj vystavene a aj na webe, ze mas prehlad a vies sa dobre rozhodnut. A teda to ste si tam potom hned vybrali a odviezli domov?

Poslať Napísal: 01 Feb 2022, 12:19 

Ved jasne, kazdy sme iny. Pokial ti je lepsie si obehnut viac predajni tak je to na tebe.
Stanley tak predsa len toho maju co ponuknut a keby mali mat vsetko vystavene, tak na to by potrebovali riadne vela miesta. Preto maju na predajniach a aj v skladoch drzia tie ziadane sedacky. Ale myslim ze to je tak vsade.
Lukky asi tak, podla webu si spravit predstavu a prist do predajne, ze aku teda chces. Vies co my sme cakali par tyzdnov kym nam ju doviezli :)

Poslať Napísal: 14 Feb 2022, 11:23 

-Pripnem sa sem aj ja pre inšpiráciu, keďže by sme chceli do leta poriešiť novú sedačku. Máme predstavu, aby bola veľká ale nie len že na dĺžku ale aj na šírku, aby bola pohodlná, mäkká. Čo sa týka materiálu, skôr látka, možno jemný semiš. Máte typ, kde by sme vedeli takéto niečo nájsť?

Poslať Napísal: 25 Feb 2022, 07:20 

@feki to vyzera na fajn poziadavky veru a uz ste aj niekde stihli pozerat, alebo teda aspon nieco co by sa priblizilo takejto konkretnej predstave? :)

Poslať Napísal: 03 Mar 2022, 08:33 

-Teodor Majtlan tak čo ja viem, také čo najpresnejšie, aby sme aj my vedeli čoho sa držať aj aby sme vedeli prípadne v predajniach opísať tie parametre a požiadavky :) Vieš čo zatiaľ sme nejako extra nepozerali, nemali sme popravde na to ani čas, aby sme sedeli napríklad za počítačom a hľadali, chápeš.

Poslať Napísal: 22 Mar 2022, 03:22 

Obrázok
Presne ako pises, ani u mna to nie je take, ze teraz si sadnut na niekolko hodin za pocitac a hladat. Ked sme sa so zenou rozhodli ze chceme novu, tak nam aj z rodiny poradili top sedacky, boli sme pozriet a aj sme vybrali, takuto. Ale suhlasim, ze je super, ze mate aspon nejake, body, alebo ako to nazvat, coho sa chcete pri vybere drzat. No a co sa tyka ceny napriklad, tam ste si tiez stanovili nejaky rozpocet?

Poslať Napísal: 22 Mar 2022, 08:21 

-Jullo80 vyzerá super a aj tá farba sa mi páči, čo som teda ja osobne skôr za šedé. A táto predajňa je kde konkrétne? By som povedal žene že by sme sa išli pozrieť. A čo sa týka nejakej dodacej doby, je to ok, alebo sa čaká dlho, krátko?

Stránka 29 z 32 [ Príspevkov: 311 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre