Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 36 z 37 [ Príspevkov: 366 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 33, 34, 35, 36, 37  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Názor na záhradný nábytok
 Poslať Napísal: 11 Jan 2022, 08:19 

Gazdíík tak my sme to zatiaľ len tak predbežne. Vieš ono ťažko plánovať zase toľko dopredu. Ale nejakú predstavu máme, ako by sme to chceli.
Radain no ten prvý opakovaný po roku cca, že v tom istom mesiaci, aby sme to potom. No a ten ďalší potom sa uvidí, či bude potrebný zase na ten ďalší rok. Ale akože nebránim sa ani tomu, keby sa to každý rok muselo, lebo sa to oplatí starať sa o takéto veci, nech nám vydržia.

Poslať Napísal: 11 Jan 2022, 12:20 

Vieruša no veď jasné, to ukáže čas všetko ešte. Ale tak už ste s tým začali a to je myslím ten hlavný úspech. Teraz to už len udržiavať. Ono spraví veľa aj keď už vieš, že čo budeš na to ošetrenie používať. Že nemusíš zase stráviť kopec času hľadaním a zháňaním.

Poslať Napísal: 11 Jan 2022, 13:30 

Gazdíík dobre si to povedal. Keď chceme mať niečo poriadne, aby to slúžilo a aj vyzeralo, tak treba tomu venovať pozornosť. A výber toho laku, oleja, lazúry alebo čohokoľvek, to je taká vec, že treba si na tom dať záležať. Lebo aj od tohto sa odvíja tá ďalšia životnosť.

Poslať Napísal: 12 Jan 2022, 10:23 

OOleg píše:
som normalne zaskoceny, ze kolko sprav ma tu caka od vas, idem sa teda rovno pustit do odpisania. co sa toho pocasia tyka, tak si staci precitat tuto par starsich komentarov, kde bola o tom rec. ale beriem, ze nie kazdemu sa chce lustrovat celu diskusiu a radsej sa takto rovno opyta. tak ja len mozem potvrdit kubikove slova. vsak okrem ineho, opytaj sa napriklad volak38, on natieral teraz nedavno, ked neboli zrovna tropicke horucavy, ze ako to cele bolo, ci nejak pocasie prekazalo a podobne. ale nemas sa tam coho mat, normalne sa aj takto v zime vykonavaju stavebne a taketo obdobne prace okolo domu.

pravda, je fajn sa pytat niekoho, kto s tym ma takto cerstvu skusenost. ale ako nebal by som sa do toho ist. ved koniec koncov, aj predajca by v tomto mal vediet poradit.

Poslať Napísal: 12 Jan 2022, 12:56 

Tieto nátery rôzne čo spomínate, tak sú aj také univerzálne, že na exteriér a aj interiér. Lebo potrebovala by som niečo aj tam aj tam a nemyslím si, že keby kúpim dve balenia, že by som ich minula a neviem, čo by som s tým potom robila. Však tiež do nejakého času to treba spotrebovať. Tak reku či aj takéto niečo sa dá kúpiť.

Poslať Napísal: 13 Jan 2022, 10:30 

Ivulinkka12 myslím, že by si vedela nájsť aj univerzálny. Ale nechceš predsa len kúpiť zvlášť? Však natierať budeš toho viacej a tipujem teda, že budeš nátery aj opakovať. Podľa mňa by si to vydalo, že by ti nejak veľa neostalo.

Poslať Napísal: 13 Jan 2022, 11:26 

Ivulinkka ak myslíš, že by ti vystačila tá jedna plechovica, tak vyskúšaj toto pozrieť https://www.chemolak.sk/produkt/drevolux-aqua-decor/. Podľa mňa by si mohla niečo takéto kúpiť. Ale ono tie balenia sú tiež rôzne veľkosti.

Poslať Napísal: 17 Jan 2022, 08:26 

volak38 to asi skor jurij54 si mal oznacit, on mal otazku ohladne tohto, ze ci pocasie a zima nejak prekaza. neviem ci ale myslel aj nejaky konkretny produkt, alebo to bola len taka vseobecna otazka. ale myslim, ze vsetky natery, co su urcene do exterieru su odolne aj voci takymto podmienkam.
kubikj ved jasne, od toho tam ti ludia su. teda samozrejme zalezi o akej predajni by sme hovorili. lebo aj to vie byt rozdiel.

Poslať Napísal: 17 Jan 2022, 13:43 

Ivulinkka nekupuj ten univerzálny. Isto by si taký našla, ale skús si pozrieť normálne interiérový náter a zvlášť exteriérový. To sa ti len zdá, že tie konzervy sú veľké, že by si to neminula. A keby aj nie, tak normálne zavrieš víčkom, odložíš a použiješ na ďalší raz.

Poslať Napísal: 18 Jan 2022, 09:00 

- vierusa - hej hej aj som si myslel, ze taketo nejake opakovanie tam bude cca. vsak to najlepsie potom podla toho, ze budes vidiet. tazko planovat nieco taketo na rok dva dopredu. suhlas, radsej sa takto postarat, osetrit, obnovit ako kupovat podchvilou nieco nove. keby napriklad farba omrzela, tak vie sa aj to vyriesit tym naterom, ze trochu pozmenis ten odtien.

Stránka 36 z 37 [ Príspevkov: 366 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 33, 34, 35, 36, 37  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre