Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 113 z 113 [ Príspevkov: 1123 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 109, 110, 111, 112, 113

Autor Správa
 Poslať Napísal: 11 Jan 2022, 13:28 

Osticak keď ono je to také ošemetné nejak presne určiť spotrebu. To len takú priemernú si myslím. Lebo tak nie každý vykuruje rovnaký čas na rovnakú teplotu a nepoužíva rovnaké pelety, vieš ako. Ale hej, k nejakému údaju sa dá dostať, ale to skôr tak orientačne, nie aby sa toho človek do bodky držal.

Poslať Napísal: 12 Jan 2022, 08:25 

ooleg zapajanie som nechal na technika. toto je taka vec pre mna chulostiva, ze by som si nedovolil sa do toho vrtat a spekulovat, ze co a ako. takto mi to bol priamo od nich chlapik zapojit a sme sa dohodli, nechal mi normalne kontakt priamo na seba, ze potom aj tie kontroly a revizie mi on bude chodit robit. cize takto som pochodil, podla mna v pohodke.

Poslať Napísal: 14 Jan 2022, 12:27 

Eriksimal toho technika co spominas, tak to si treba nejak vyhladat, alebo mi aj predajca nejake poradi, odporuci. Nepytam sa kvoli sebe, my mame vykurovanie inak vyriesene, ale sestra byva sama s deckami a potrebovala by nejaky servis ohladne kotla, tak preto sa pytam na to.

Stránka 113 z 113 [ Príspevkov: 1123 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 109, 110, 111, 112, 113

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre